pranie, prasowanie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Moniśka

pranie, prasowanie

Post autor: Moniśka »

Mąż zmienił prace i teraz garnitur jest jego codziennym strojem. Gdzie pierzecie? Ma kilka sztuk i nie mam pojęcia , gdzie to dać do czyszczenia. Co ile pierzecie takie garnitury? Przydala by mi się pralnia, ktora nie tylko pierze ale i prasuje. Prasowanie spodni w kancik nie jest moim ulubionym zajęciem.
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: pranie, prasowanie

Post autor: Jurek552 »

Takie usługi ma w swojej ofercie pralnia dostępna pod adresem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Poza tym oferuje przyjazd do klienta po rzeczy i odwiezienie ich pod wskazany adres po wykonaniu usługi. To naprawdę kusząca oferta, z której warto skorzystać.
Awatar użytkownika
kubaszewczyk
Posty: 63
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:14

Re: pranie, prasowanie

Post autor: kubaszewczyk »

Pamiętacie jeszcze coś takiego jak krochmal do prania? Rozwiązanie już trochę zapomniane, jednak ja ostatnio do niego wróciłem i powiem Wam, że ubrania wyglądają po nim o niebo lepiej. Krochmal (do znalezienia tutaj: https://sklep.clovin.com.pl/krochmal-do-prania) jak żadnej inny środek do prania przez długi czas utrzymuje tkaniny w czystości i nie pozwala na osadzanie się na nim brudu.
Wieśka

Re: pranie, prasowanie

Post autor: Wieśka »

Chciałoby się jeszcze powiedzieć, że oprócz tych czynności dość ważną kwestią jest suszenie ubrań. Na pewno bardzo pomocna w tych czynnościach jest suszarka ścienna https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 której ja również od pewnego czasu używam.
ODPOWIEDZ