Produkty SiD Coating's

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Feliks1965
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 3:48

Produkty SiD Coating's

Post autor: Feliks1965 »

Cześć wszystkim! Mam pytanko odnośnie pewnych farb, a konkretnie chodzi mi o produkty marki SiD Coating's. Mam w planie odmalować dach jak tylko zrobi się cieplej i dowiedziałem się, że warto użyć do tego farby Anvi-Dach. Ma sporo pozytywnych opinii, więc coraz bardziej skłaniam się, żeby ją kupić. Powiedzcie mi czy używaliście może jakichś innych środków tego producenta? Jestem bardzo ciekawy jak się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Ludmil72
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 6:47

Re: Produkty SiD Coating's

Post autor: Ludmil72 »

Ta farba do dachu to mój faworyt. Na pewno zauważysz róznicę jeśli chodzi o trwałość po nałożeniu. Pamiętaj tylko, żeby kupić też środek odtłuszczający i dokładnie wyczyścić całą powierzchnię. Może i faktycznie za te farby płaci się trochę więcej, ale to się zwraca w perspektywie czasu. Dobrze jest też pomalować ogrodzenie produktem z ich linii. Rdza się nie pojawi :D
Awatar użytkownika
łazarz1973
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2021, 16:01

Re: Produkty SiD Coating's

Post autor: łazarz1973 »

A kupowaliście też rozcieńczalnik spirytusowy? Później trzeba będzie czymś umyć pędzle i inne akcesoria. Ja z tym rozpuszczalnikami zawsze miałem pecha, bo nie były wystarczająco silne, żeby faktycznie wszystko dobrze doczyścić. Widać, że nawet na takich produktach nie opłaca się oszczędzać. Jak coś ma być zrobione dobrze, to niezbędne są materiały wysokiej jakości ;)
ODPOWIEDZ