Profesjonalna firma budowlana

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Olgierd-94
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 23:43

Profesjonalna firma budowlana

Post autor: Olgierd-94 »

Cześć wam. Ciekawi mnie, czym waszym zdaniem powinna charakteryzować się profesjonalna firma budowlana? Moim zdaniem poza doświadczeniem ważny jest też park maszynowy. Na co wy byście wskazali?
MirekŚ234

Re: Profesjonalna firma budowlana

Post autor: MirekŚ234 »

Profesjonalna firma budowlana musi mieć profesjonalne maszyny budowlane. Ja swoją firmę odziedziczyłem po ojcu i powiem wam, że wiele rzeczy zmieniłem a chodzi tu o maszyny. Mój tata kupował maszyny i z tego co wiedziałem maszyny potem stały w garażu...latami i niszczały. Ja teraz maszyny wynajmuję i to jest najlepsza opcja bo nie wydaję zbędnie pieniędzy. Maszyny najczęściej wynajmuję w firmie Metmar z Warszawy https://www.metmar.waw.pl/kontakt . Ostatnio robiłem stare ogrodzenie i kilka przęseł trzeba było zespawać wiec wynająłem spawarkę i gotowe.
Zdzisław

Re: Profesjonalna firma budowlana

Post autor: Zdzisław »

Ja bym chciała taką firmę, która kupuję dobrej jakości materiały i nie oszczędza na nich. Znacie taką firmę, która stawia na jakość? Może być nawet droższa byleby wykonywała swoją robotę porządnie. Mój znajomy w materiały budowlane zaopatruje się tutaj https://www.rajbud.biz/ ale niestety to drugi koniec Polski, gdzie oni mają firmę.
Krzyśko

Re: Profesjonalna firma budowlana

Post autor: Krzyśko »

Profesjonalna firma budowlana musi mieć konkretny sprzęt do pracy. Powinna mieć np. lasery budowlane https://lamigo.pl/. Które służą do pracy pomiarowej na budowie.. Jest wiele modeli takich laserów, wszystko zależy co chce dana osoba zrobić na budowie. Sami wejdźcie na stronie producenta i zobaczcie.
ODPOWIEDZ