Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Post autor: kasiunia »

Może chciałbyś pomóc komuś przy okazji rozliczenia Twojego PIT`u za rok 2018 - adresatem twojej pomocy może być fundacja dla dzieci .Na stronie fundacji znajdziesz aplikację, która ułatwi ci rozliczenie - https://fundacjapociecha.pl/pit/ a przy okazji przekażesz swój 1% podatku dla potrzebujących dzieci.Więcej na temat samej fundacji oraz informacje czym ona się zajmuje znajdziesz na ich stronie internetowej .Warto pomagać - my robimy to od czasu kiedy tylko wprowadzono taką możliwość. pzdr
Awatar użytkownika
Jadwiga
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Post autor: Jadwiga »

Ja również co roku oddaję swój jeden procent. Ja w tym roku chcę pomóc dzieciom, dlatego chcę wesprzeć fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Na stronie jest dokładnie wyjaśnione na jaki cel będą te pieniądze przeznaczone. Na pewno warto pomóc dzieciakom.
Awatar użytkownika
truemen1999
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:50

Re: Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Post autor: truemen1999 »

Jadwiga pisze: ↑27 kwie 2019, 8:32 Ja również co roku oddaję swój jeden procent. Ja w tym roku chcę pomóc dzieciom, dlatego chcę wesprzeć fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Na stronie jest dokładnie wyjaśnione na jaki cel będą te pieniądze przeznaczone. Na pewno warto pomóc dzieciakom.
Siema, mam tak samo jak Ty i co miesiąc przelewam 50 zł na fundację Szlachetny Gest. Zachęcam innych użytkowników forum do tego samego! http://szlachetnygest.pl
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Re: Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Post autor: Banek »

Miałam na koncie odłożoną pewną kwotę i właściwie czekałam, aż do głowy przyjdzie mi jakiś szlachetny cel na jej wydanie. I oto znalazłam stronę Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , na której cierpiące dzieci ze zdjęć, ze łzami w oczach błagają o pomoc. Po prostu nie można im odmówić.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Przekaż 1% podatku dla dzieci.

Post autor: mczay »

Naprawdę warto przekazywać swój 1 % podatku na innych. Nasunęło mi się pytanie jak rozliczacie się ze swoich PIT-ów? Bo ja zastanawiam się nad rozliczaniem on-line. Na stronie: https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ znalazłem nawet instrukcję wypełnienia deklaracji PIT-u 37.
ODPOWIEDZ