przeszczep włosów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Patryś7211

przeszczep włosów

Post autor: Patryś7211 »

Cześć, ktoś z Was może mi powiedzieć czy przeszczep włosów jest bezpiecznym rozwiązaniem? Zastanawiam się czy wybrać się na taki zabieg czy nie jest to do końca bezpieczne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Juliteńka

Re: przeszczep włosów

Post autor: Juliteńka »

Miałam robiony przeszczep włosów WAW FUE w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl uważam że zabieg jest bardzo bezpieczny a na dodatek jest bezbolesny :) Trwał co prawda kilka godzin , ale efekty są rewelacyjne. Mój problem zniknoł a ja czuję sie znów pięknie. Korzystałam już kiedyś z innych zabiegów w tej klinice i muszę przyznać że wszystkie zabiegi mają rewelacyjne a obsługa jest na bardzo wysokim poziomie :)
Kaśka12

Re: przeszczep włosów

Post autor: Kaśka12 »

A nie warto byloby wziac pod uwage tej nowej technologii https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/sma ... ep-wlosow/ ? Moj partner byl na takim zabiegu w Czestochowie, po kilku miesiacach efekty sa niesamowite kiedy wlosy zaczely rosnac :) moze sie pochwalic gestszymi wlosami niz ja :)
maryśka

Re: przeszczep włosów

Post autor: maryśka »

Czy przeszczep włosów to tak naprawdę jedyna i najbardziej skuteczna metoda? Pytam, ponieważ tutaj https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ znalazłam stronkę, a konkretnie jest to strona kliniki. Macie jakieś doświadczenie z przeszczepem włosów? A może ktoś już korzystał z metody Artas, która dostępna jest właśnie w tej klinice? ok
ODPOWIEDZ