Ścigają mnie za zaległy czynsz

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: mondi »

Miasto mnie ściga za zaległy czynsz za mieszkanie komunalne . Problem w tym ,że z tego co liczę to ten dług był jak ja już nie mieszkałam. Tam mój ex pozostał , a ja się do matki wyprowadziłam. Czemu to ja mam to teraz spłacać, skoro mnie tam nie było ?
Awatar użytkownika
brino
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:44

Re: Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: brino »

Faktycznie dziwna sprawa. Ja miałem trochę podobnie bo też po latach do mnie nagle pismo przyszło, że mam spłacać, ale ja tam mieszkałem , ale nie miałem jak płacić. Prawnika sobie wynająłem , bo w necie żadnych konkretów co i jak zrobić, żeby nie zapłacić. I tak nie miałem z czego. Taki spoko mecenas z kancelarii Klisz i Wspólnicy był ze mną w sądzie i w ogóle wszystko skończyło się pozytywnie. Nic nie spłacałem a prawnik też nie wziął dużo więc kalkulowało się to wszystko.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 23
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:19

Re: Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: katpat »

Według mnie najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest po prostu zwrócenie się do pośrednika kredytowego. Mogę uczciwie polecić https://splatapozyczek.pl/, na pewno znajdą najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla każdego niezależnie od sytuacji.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 32
Rejestracja: 12 cze 2019, 7:01

Re: Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: Kordik »

Przeczytaj sobie artykuł na stronie http://www.nasygnale.pl/konsolidacja-kr ... cie-warto/
który wrzucili specjaliście kredytowi tam powinieneś znaleźć pomoc.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: Maks78 »

Wiesz co, najlepiej jakbyś o tym porozmawiał ze specjalistom, czyli po prostu z innym komornikiem. Jak jesteś z trójmiasta, to mogę Ci polecić świetnego komornika http://komornikgdansk-michalski.pl/. Najlepiej zawsze z takimi rzeczami od razu udać się do odpowiednich ludzi.
Mikołaj

Re: Ścigają mnie za zaległy czynsz

Post autor: Mikołaj »

Twoja sytuacja nie jest bez wyjścia. Możesz skontaktować się z kancelarią https://www.eurolege.pl/, która pomoże Ci w oddłużaniu. Mają wieloletnie doświadczenie i dużą skuteczność. Pomogli już wielu ludziom, którzy myśleli, że są w sytuacji bez wyjścia. Analiza Twojej sprawy będzie bezpłatna, dlatego nic nie ryzykujesz, przedstawiając im Twój problem.
ODPOWIEDZ