Ślub z obcokrajowcem

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
ToddSweeneyż

Ślub z obcokrajowcem

Post autor: ToddSweeneyż »

Cześć. Ciekawym pytaniem jest, jak Polak może poślubić obywatela innego kraju? Czy można to zrobić w Polsce, czy muszę wyjechać do innego kraju? A czy ktoś korzystał z podobnych usług we Lwowie? Znalazłem interesującą stronę i interesującą twoją opinię https://marriage.lviv.ua/pl/.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 243
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Ślub z obcokrajowcem

Post autor: taper »

Moja siostra poślubiła obywatela innego kraju u nas normalnie, nie wiem sam jak odbywały się formalności, nie mniej nie przypominam sobie jakichś problemów z tego tytułu. Niedługo druga siostra wychodzi za mąż, jest na etapie planowania wesela. Nie wie co z muzyką, ja podesłałem jej ten artykuł https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ wszyscy w rodzinie lubimy ten zespół i na pewno gdyby się pojawili - to byłaby największa atrakcja z możliwych :)
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Ślub z obcokrajowcem

Post autor: Iwona »

Jeśli jesteście właśnie w trakcie organizacji ślubu, to na pewno przydadzą się Wam jakieś ładne, oryginalne ozdoby ślubne. Ja ostatnio widziałam takie ozdoby w sklepie internetowym https://happenings.pl/dekoracje-slubne, gdzie można je zamówić wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu :) Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ