smaki mojego szefa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
men
Posty: 16
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:27

smaki mojego szefa

Post autor: men »

Mój szef lubuje się w deserach. Jak wybiera restaurację, zawsze najpierw przegląda kartę słodkości. Chciałbym zaprosić go na kolację, by porozmawiać o sprawach biznesowych w miłym anturażu. Tylko gdzie ja dostanę najlepszy sernik :)?
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2019, 20:59

Re: smaki mojego szefa

Post autor: Witek »

Jak Twój szef jest takim słodkim ząbkiem, to z pewnością jego serducho podbije sernik w restauracji Akademia na Mokotowie. Jeżeli dodasz do tego znakomitą kawę parzona z wielką pasją i starannością przez baristę, to masz już duet idealny. Szef ma dość dobre kryteria, całkiem smaczne :)
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: smaki mojego szefa

Post autor: Zuber »

Gdy zaprosiłam swojego szefa do warszawskiej Restauracji Akademia, to byłam nieźle zaskoczona. Nie wiedziałam, że tak przepada za daniami bezmięsnymi :) Całe szczęście lokal ma w swojej karcie wyśmienite dania wegetariańskie. Muszę przyznać, ze spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze przy tatarze wege z pomidorów, kopytkach w sosie truflowym z parmezanem oraz wyśmienitym włoskim winie.
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Re: smaki mojego szefa

Post autor: Banek »

Wyobraźcie sobie, że z kolei mój szef jest smakoszem szampana. Całe szczęście, że w Warszawie jest ta słynna restauracja Bubbles Bar, gdzie mają bąble z całego świata i w dodatku znakomite promocje. Bardzo się spieszyłam i jeszcze w pracy robiłam rezerwację stolika przez Tripadvisor. Na miejscu dostałam gratis kieliszek szampana, a szef był zdziwiony, że może wypić tego trunku, ile chce. Zrobiłam mu niespodziankę i zamówiłam dowolną ilość za 29 zł ;)
Awatar użytkownika
Placek
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:05

Re: smaki mojego szefa

Post autor: Placek »

Ciekawą ofertę ma Bistro Smykawka: http://smykawka.pl/. Zjedzą tam i mali i duzi i jestem pewna, że będzie smakowało. Wygodną opcją jest też jedzenie na dowóz.
Awatar użytkownika
Tolek1
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:45

Re: smaki mojego szefa

Post autor: Tolek1 »

Można odwiedzić restaurację Leila w Warszawie bo mój szef ostatnio chwalił się, że tam był i jadł same pyszności z kuchni bliskowschodniej bo szefem kuchni jest Jordańczyk i robią same dania tamtej kuchni. Ja przyznam, że tez się tam wybieram bo lubie takie potrawy. Podpowiedz szefowi może też lubi takie klimaty a Ty przy okazji plusa załapiesz:-)
Awatar użytkownika
bryś
Posty: 57
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:11

Re: smaki mojego szefa

Post autor: bryś »

Fajnie jest mieć takiego szefa, gdyż dzięki temu możemy dowiedzieć się gdzie można smacznie zjeść. Jeśli chodzi o smaczne desery to bardzo ciekawe jadłam w restauracji Garo Sushi w Warszawie. Może i kuchnia japońska nie słynie z tak wykwintnych dań ale są one bardzo smaczne no i zdrowe. Tak jak na przykład wprost genialne sushi które tam króluje jest to coś niesamowitego. Nawet dla tych co nie przepadają za takimi daniami bardzo zasmakuje to danie, gdyż po prostu jest czymś niesamowitym
ODPOWIEDZ