Smart Kid Belt pas

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Smart Kid Belt pas

Post autor: garry »

Jeśli ktoś jest w trakcie wymiany fotelika to radzę przemyśleć zakup takich pasów https://smartkidbelt.com/pl/ jako zamiennika. Kosztują o wiele mniej a są równie bezpieczne i można je używać dla dzieci powyżej 5 lat. Więcej szczegółów podano na stronie producenta z możliwością zakupu online.
Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:29

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Wilk »

Należałoby dodać, że urządzenie to posiada atesty i homologację, a w ostatnich dniach na stronach fundacji Jestem Potrzebny został zamieszczony test fotelików wraz z alternatywnym rozwiązaniem jakim jest Smart Kid Belt. Test dla SKB wypadł bardzo pozytywnie co mnie bardzo cieszy i utwierdza w przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru dla bezpiecznego przewożenia mego dziecka.
Awatar użytkownika
wygoda
Posty: 65
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:24

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: wygoda »

Nie ma nic lepszego na rynku jak pasy smart kid belt .To urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci można przekonać się na tej stronie https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/. Zostało skonstruowane przez ludzi, którzy od 20 lat pracują w branży. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji, powstał produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36 kg).
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: RafaelH »

Czytałem artykuł i tylko mnie uświadomił co próbuje robić konkurencja jak np blog osiemgwiazdek. Niefajne zachowanie :/ ja powiem jeszcze, ze pasy SKB są bardzo wygodne. Ja osobiście rekomenduje oczywiście dla starszych i bardziej wyrośniętych dzieci jako alternatywe dla fotelika.
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: kawanalawe »

ja tez wlasnie czytalam na temat tych testow i mnie to przekonalo, wiadomo, ze konkurencja nadal bedziie pluc jadem ale jak ktos ma podane jak na tacy wszystkie testy i badania to sam powinien wyrobic sobie zdanie na temat skb

płytki drukowane na zamówienie warszawa
Awatar użytkownika
Maite33
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2019, 21:34

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Maite33 »

jeszcze jak pluja jadem :/ zwłaszcza ci blogerzy z osiemgwiazdek :/ Porażka. Albo teraz są opublikowane od pewnego czasu testy na profilu SKB, co się dzieje ? Niektórzy tak chamsko hejtują, ze szkoda gadać. Pasy polecam, jako alternatywa dla foletika i koniec.
Jarosław

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Jarosław »

Maite33 pisze: ↑25 mar 2020, 1:32 jeszcze jak pluja jadem :/ zwłaszcza ci blogerzy z osiemgwiazdek :/ Porażka. Albo teraz są opublikowane od pewnego czasu testy na profilu SKB, co się dzieje ? Niektórzy tak chamsko hejtują, ze szkoda gadać. Pasy polecam, jako alternatywa dla foletika i koniec.
Całe lobby fotelikowe jest takie. Nie tylko na naszym podwórku, że tak to określę. Przeczytaj to:
https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44
Kombinuja jakby tu zablokować całkowicie możliwość wprowadzania innowacji w tej kategorii produktów, byle foteliki były stosowane.
Laśka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Laśka »

A przecież innowacyjne pomysły są dobre i czasem bardzo skuteczne. Ale cóż czasem konkurencja chce się pozbyć swoich wrogów. Jak dla mnie pasy Smart Kid Belt to super oferta zwłaszcza dla starszych dzieci i rodziców, którzy wożą więcej niż 3 dzieci w aucie.
łosiek

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: łosiek »

to fakt, konkurencja strasznie najezdza na smart kid belt, totalnie nie potrafie tego zrozumiec... takie oczeranianie, bez sensu. tym bardziej ze pasy maja testy itp
ODPOWIEDZ