śruby

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Michał22

śruby

Post autor: Michał22 »

Witam, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak śruby, nakrętki, podkładki lub pręty gwintowane? Wiecie z którego sklepu można coś takiego kupić? Jak dotychczas natknąłem się na sklep https://bator-sruby.pl/sruby-szesciokatne-din-933-22, który ma do zaoferowania przeróżne śruby w tym także śruby sześciokątne. Znacie jakieś podobne sklepy tego typu lub może potraficie doradzić na co zwrócić uwagę kupując śruby sześciokątne?
Molkoś

Re: śruby

Post autor: Molkoś »

Ja prowadzę swój warsztat i w śruby, nakrętki, podkładki, nity czy wkręty zaopatruję się online w sklepie Śruby24. Bardzo porządny wybór tam mają, profesjonalne doradztwo techniczne i ich szybki transport, zdecydowanie warto wziąć ich pod uwagę. Często można u nich znaleźć niezłe promocje https://sruby24.pl/content/12-promocje także zerknijcie sobie na aktualne, może akurat wam będą pasować. Ceny jak sami możecie sprawdzić są bardzo przyjazne.

www.kuratorium w krakowie.pl
Arek322

Re: śruby

Post autor: Arek322 »

Takie rzeczy to szefo kupuje my niczym przejmować się nie musimy jak czegoś braknie to po prostu jemu zgłaszamy i tyle. to w jego interesie jest żeby niczego nie zabrakło.
damek

Re: śruby

Post autor: damek »

Trochę w tym temacie już siedzę więc co nieco się orientuje gdzie można je znaleźć. W sumie wszystko czego potrzebujesz znajdziesz tu https://www.elgo-sruby.pl/oferta/produkty/nakretki/ śmiało możesz od nich zamawiać bez obaw jakość mają dobrą.
ODPOWIEDZ