Stal szlachetna

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Stal szlachetna

Post autor: Banek »

Trafiłem na niezbyt rzetelnego wykonawcę, jeśli chodzi obróbkę elementów ze stali szlachetnej. Czy wiecie, gdzie znajdę firmę, która dysponuje w tym zakresie odpowiednimi urządzeniami? Zależy mi na czasie.
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Stal szlachetna

Post autor: Zuber »

Chyba najlepiej skonsultować to z przedstawicielami firmy Blastech https://blastech.pl/ ? Osobiście z nimi nie współpracowałem, ale słyszałem wiele dobrych opinii o ich usługach i urządzeniach Cogeim, które wykorzystują do obróbki różnych materiałów. Mają podobno bogate doświadczenie w swojej branży śrutowniczej, więc może do nich się zgłosisz? Zawsze warto spróbować.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Stal szlachetna

Post autor: tereska »

A jaką dokładnie stal chcesz obrabiać? Może wystarczy odpowiedni sprzęt i będziesz mógł to zrobić samodzielnie wykonać taką obróbkę. Popatrz tu http://prometobrabiarki.pl/obrabiarki-d ... brabiarki/ - możesz kupić maszyny używane do obróbki skrawaniem. Może Ci się przyda namiar.
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Stal szlachetna

Post autor: Mniszek »

W tego typu pracach z metalami takimi jak stal musimy mieć na uwadze fakt że od tak nie możemy sobie wyrzucić pozostałości. Niepotrzebne elementy takie jak stal czy węgliki spiekane warto oddać na złom , który zajmuje sie między innymi firma Stellmet https://zlomweglika.pl/zlom-weglikow-spiekanych Przyjmują je w niemalże każdej postaci i oferują zadowalające ceny
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Stal szlachetna

Post autor: Karolcia89 »

Szukam firmy, której główną działalnością jest śrutowanie. Śrutowanie stali to jedna z najczęściej wykorzystywanych metod obróbki elementów stalowych. Do tej pory znalazłam firmę Curtiss-Wright. Czy ktoś zna tą firmę? https://www.cwst.pl/srutowanie-stali.html

chlorella pyrenoidosa właściwości
ODPOWIEDZ