stomatolog

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:42

stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - jakiego polecacie? Muszę wyrwać ósemki, więc zależy mi na dobrym specjaliście.
Awatar użytkownika
vaneke
Posty: 107
Rejestracja: 01 gru 2019, 21:09

Re: stomatolog

Post autor: vaneke »

ka od siebie polecam stomatologa http://www.litynscy.pl/ bardzo profesjonalni, lecza zeby bardzo solidnie, leczenie kanałowo nie wychodzi drogo. Super !
Awatar użytkownika
Izaabelka2
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:51

Re: stomatolog

Post autor: Izaabelka2 »

W Krakowie nie znam, chodzę do ArtDentico z Gdyni https://www.artdentico.pl/chirurgia-stomatologiczna/, bardzo sobie chwalę. :) Polecam!
Januś2422

Re: stomatolog

Post autor: Januś2422 »

Jeśli chodzi o stomatologa to warto wybrać takiego, który do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Np. na stronie https://www.klinikastomatologiczna.com. ... sk-gdynia/ znajdziecie właśnie taką klinikę. Poza tym pracują na certyfikowanych materiałach, wieć mamy pewność, że jest to profesjonalna klinika stomatologiczna.
odiś

Re: stomatolog

Post autor: odiś »

Przy poważnych problemach z zębami, zwłaszcza ich usunięciem warto tutaj https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... tomatolog/ znaleźć specjalistę, który podejdzie profesjonalnie do problemu. Trzeba zawsze patrzeć na kompetencje danego lekarza. Stomatolog, który wykonuje zabiegi chirurgiczne pomoże na pewno w wielu różnych sytuacjach. Rozejrzyjcie się tam. Na pewno uda się wam tam znaleźć świetnego specjalistę.
ODPOWIEDZ