studia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Adrianuś214444

studia

Post autor: Adrianuś214444 »

Hej, interesują was studia ale nie wiecie na jaki kierunek iść? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html ogromny wybór studiów, ale czy takie kierunki są przydatne? Jakie kierunki według Was są naprawdę popularne i na pewno przydadzą nam się w przyszłości?
polaolać

Re: studia

Post autor: polaolać »

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że na to https://mum.edu.pl/studia-jednolite-mag ... joterapia/ pójdę. Dla mnie jest to ciekawe, a nie mam problemów, żeby pracować z ludźmi. Więc trudno będzie mi znaleźć coś mnie, lub bardziej ciekawego. No, ale to tam wiecie. Ważne, żeby robić to co się kocha.
łukasz4333

Re: studia

Post autor: łukasz4333 »

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że uczelnia AEH w Warszawie jest świetnym wyborem. Jeśli zależy Wam na prestiżowym miejscu i na nowoczesnych kierunkach, które dostosowane są do rynku pracy i do tego, jacy specjaliści są potrzebni, to uczelnia jest idealna dla Was.
lośka

Re: studia

Post autor: lośka »

polaolać pisze: ↑26 mar 2021, 15:15 Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że na to https://mum.edu.pl/studia-jednolite-mag ... joterapia/ pójdę. Dla mnie jest to ciekawe, a nie mam problemów, żeby pracować z ludźmi. Więc trudno będzie mi znaleźć coś mnie, lub bardziej ciekawego. No, ale to tam wiecie. Ważne, żeby robić to co się kocha.
ja też wahałam się między fizjoterapią a pielęgniarstwem ale ostatecznie postawiłam na to drugie. Jestem już na drugim roku i jestem zadowolona. Nauki jest co prawda sporo i trzeba się uczyć by zaliczać egzaminy ale mi to akurat nie przeszkadza, zależy mi by dobrze się przygotować do zawodu.
veruś

Re: studia

Post autor: veruś »

Ja zanim pójdę na studia muszę zdac dobrze maturę, nie tylko z matmy polaka czy angielskiego ale i mam jeden dodatkowy który liczy się na kierunku który wybrałam. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-wi ... stwie-2021 Znalazłam dużo podręczników które pomogą mi się przygotowac do matury.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: studia

Post autor: mczay »

Fizjoterapia to naprawdę fajny i satysfakcjonujący kierunek, więc warto go wybrać. Jak już będziesz fizjoterapeutą na pewno program dla fizjoterapeutów będzie dla Ciebie super opcją. Bardzo ułatwia pracę chociażby przy wypełnianiu dokumentacji medycznej i rejestracji pacjentów.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: studia

Post autor: taper »

Dla mnie kierunek na czasie to ochrona środowiska. Znam osoby po takich studiach i widzę jak szybko udało się im znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie, dlatego tym bardziej polecam. Jeśli myślicie o studiach w Warszawie to na tej stronie zobaczcie na jakiej uczelnie możecie właśnie ochronę środowiska studiować.
tikł

Re: studia

Post autor: tikł »

Stałem przed tym wyborem jakieś 5 lat temu, studia dawno skończone, zarówno inżynier, jak i magister obroniony i teraz już pracuję w zawodzie. Jeżeli chodzi o oprawy prac dyplomowych, to zdecydowanie polecam wam skorzystanie z usług zakładu introligatorskiego Katarzyna Napieraj https://www.introligatorniakatarzynanapieraj.pl/oferta w Katowicach. Ich oferta jest szeroka, prace oprawili mi naprawdę dobrze, w korzystnej cenie.
Karol_ś

Re: studia

Post autor: Karol_ś »

Cały czas zastanawiam się nad wyborem udzielni, niestety moje plany zostały zaburzone. Marzyłem o nauce na Uniwersytecie, natomiast moje wyniki były zbyt małe i muszę poszukać alternatywy. Dobre opinie słyszałem o tej uczelni https://www.ssw-sopot.pl/ . Jakie macie spostrzeżenia na jej temat. Kolejny mój dylemat to czy iść na studia zaoczne czy stacjonarne.

witamina c czy można przedawkować
ODPOWIEDZ