szkoła policealna

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Skarbiś2737

szkoła policealna

Post autor: Skarbiś2737 »

Hej, interesują was studia? Widziałem na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandydata.html ogromny wybór studiów, ale czy one są przydatne? Jakie kierunki według Was są naprawdę popularne i na pewno przydadzą nam się w przyszłości? Macie jakiś kierunek na oku?
ćma255

Re: szkoła policealna

Post autor: ćma255 »

Niektórzy decydują się na szkoły dla dorosłych. To według mnie fajna opcja jeżeli ktoś w przeszłości z różnych powodów mial przerwę w edukacji, albo gdy po prostu chce się nauczyć nowego zawodu. Sprawdzcie sobie np. https://www.viessmann.edu.pl/. Tam znajdziecie technika urządzeń i systemów energii odnawialnej. Bardzo fajny kierunek.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: szkoła policealna

Post autor: Maks78 »

Często na studiach najważniejszymi zadaniami są projektu grupowe. Na stronie leadership center mozecie znaleźć wiele artykułów, albo ofert jak tutaj https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/, na temat tego jak sobie poradzić z nimi, polecam zajrzeć ;)
Tołbi_09

Re: szkoła policealna

Post autor: Tołbi_09 »

Studia to dobry wybór dla osób, które chcą i są w stanie poświęcić na naukę dużo czasu. Jeżeli ktoś woli podnieść swoje kompetencje w obrębie konkretnego zawodu to zdecydowanie lepszym wyborem będzie szkoła policealna. Bardzo dobrą ofertę ma Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni, gdzie sam do niedawna uczęszczałem na 2-letni kurs z terapii zajęciowej. Wiedza jest fajnie zebrana, więc z zajęć naprawdę coś się wynosi, a to potem pomaga w szukaniu pracy. Jeśli ktoś nie wie, w jakim kierunku iść to polecam przejrzeć ich ofertę: https://www.wzspgdynia.pl/kierunki Wybór kursów jest duży, więc na pewno znajdzie się coś interesującego.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: szkoła policealna

Post autor: taper »

Myślę, że warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi dualnego sposobu nauczania, tutaj możecie zobaczyć jakie kierunki zawodowe są dostępne w Edunet Poland i na jakich zasadach https://edunet-poland.pl/oferta/ksztalcenie-zawodowe/ . Znam osoby które w ten sposób zdobywały zawód po szkole średniej i są teraz wykwalifikowanymi pracownikami na liczących się stanowiskach.
ODPOWIEDZ