Szkolenia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Szkolenia

Post autor: snakee »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Szkolenia

Post autor: migdał »

W kwestii szkoleń skierowanych dla terapeutów i psychologów zdecydowanie polecę Centrum CBT w Warszawie. Niebawem odbędzie się kurs dot. Terapii Par (15 i 16. czerwca, informacje https://cbt.pl/terapia-par-i-malzenstw- ... i-stopnia/) . Będzie on prowadzony w formie warsztatu z omówieniem zasad kontraktu terapeutycznego oraz podstawowych trudności które można napotkać przy podejmowaniu decyzji o terapii, zarówno po stronie pary, jak i terapeuty.
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Szkolenia

Post autor: stokrotkaaaa »

Dobrze jest inwestować w siebie i wciąż podnosić swoje kwalifikacje.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Szkolenia

Post autor: Iwona »

A czy ktoś z Was brał może udział w jakimś kursie językowym? Zastanawiam się ostatnio nad zapisaniem się na jakiś kurs angielskiego, ciekawą ofertę póki co znalazłam na stronie Szkoły Językowej Speak-Up, a dokładniej https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich oferty? Czy po takim kursie będę potrafiła rozmawiać po angielsku?
Awatar użytkownika
greatboy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:36

Re: Szkolenia

Post autor: greatboy »

Najlepiej szkolić się w kierunku dobrych zarobków. Tu możecie z łatwością zobaczyć http://zarobkiwfinansach.pl/ jakie stanowiska zarabiają najwięcej. Już dziś rozpocznij drogę do dobrych zarobków.
Upadek kusi tak jak kusiło wchodzenie na szczyt.
Awatar użytkownika
Riczi
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:22

Re: Szkolenia

Post autor: Riczi »

Wszystko zależy też od branży, w której się specjalizujecie. Polecam poczytać sobie na przykład o szkoleniach z medycyny estetycznej dla lekarzy: http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Moim zdaniem to bardzo rozwojowe.

barczyński chirurg kraków
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:48

Re: Szkolenia

Post autor: Aligru »

Pracuję jako spawacz, mój szef ostatnio przeprowadził dla nas kurs angielskiego przy pomocy szkoły językowej https://youenglish.school/ Na początku byłem sceptycznie nastawiony bo mój poziom j. ang był mizerny. Kurs trwał niecałe 2 miesiące i po tym czasie nauczyłem się płynnie mówić w języku. Czuję, że dzięki temu podwyższyłem swoje kompetencje i wraz z kolegami będziemy starać się o lepszą pracę :)
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Szkolenia

Post autor: madzik95 »

Mnie ostatnio zainteresowały warsztaty rozwojowe warszawa i chyba się na nie zapiszę. Oferta jest bardzo atrakcyjna i przystępna cenowo. Chciałabym w końcu zrobić coś dla siebie a takie warsztaty są moim małym marzeniem. Przyda mi się odrobina relaksu.
human

Re: Szkolenia

Post autor: human »

Mam kolegę lekarza, który otworzył własny gabinet medycyny estetycznej i właściwie cały czas rozwija się korzystając ze szkoleń z medycyny estetycznej w Ollie https://www.ollie.pl/ Jestem z niego dumna, że tak inwestuje w siebie i stara się aby jego gabinet był najlepszy w okolicy. Czytałam o tych szkoleniach i widzę, że mają bardzo dobre opinie nie tylko u mojego kolegi.
Gośka

Re: Szkolenia

Post autor: Gośka »

Jeśli jesteście właścicielami firmy to wiecie, że co jakiś czas warto organizować ciekawe konferencje i szkolenia dla swoich pracowników. Ciekawie mogą wypaść konferencje w górach. W Małopolsce na pewno warto wybrać Hotel Łysoń, który mieści się w Inwałdzie. Hotel zapewnia do wyboru aż 5 różnorodnych sal, bogato wyposażonych np. w klimatyzację, odpowiednie nagłośnieni, projektory multimedialne oraz ekrany. Będziecie zadowoleni z wyboru.
ODPOWIEDZ