szkolenia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Staś45

szkolenia

Post autor: Staś45 »

Witam, zastanawiasz sie czy skorzystać z usług mentora czy może jednak nie ma to sensu? Osobiście myślę, że mentor lub tak zwany coaching biznesowy to ciekawe rozwiązanie pomagające w osiągnięciu celów osobistych i zawodowych. Jaki jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: szkolenia

Post autor: Iwona »

A czy ktoś z Was chciałby może zdobyć uprawnienia SEP G1, uprawniające do wykonywania zawodu elektryka? Jeśli tak, to warto zapisać się na specjalny kurs, który, jak widać na stronie internetowej https://sep-online.com.pl/, można odbyć również w systemie on-line, co na pewno dla wielu osób będzie sporym udogodnieniem ;)
łaka

Re: szkolenia

Post autor: łaka »

Ostatnio zainteresowałem się tematem uprawnień do zawodu elektryka. Przyznam szczerze, że muszę się szybko przebranżowić, ponieważ straciłem swoje stanowisko pracy przez pandemie. Znalazłem w sieci firmę https://sep-on-line.pl/uprawnienia-sep-czestochowa z bardzo dobrymi opiniami i wieloletnim doświadczeniem w tej materii. Znacie to miejsce? Możecie coś więcej o nim powiedzieć?
staś

Re: szkolenia

Post autor: staś »

Szkolenia SEP w branży elektrycznej są szczególnie cenione. Wszystkie rodzaje szkoleń SEP - G1, G2, G3 - oferuje firma Ekofit.pl. Umożliwiają Ci na całkowicie legalne wykonywanie zawodu elektryka. Zapisz się na profesjonalne szkolenie online już dziś!
Kaśka

Re: szkolenia

Post autor: Kaśka »

Szkolenia HACCP to bardzo ciekawy kierunek dla osób, które chcą zostać kontrolerami jakości i pracować w branży gastronomicznej. Osobiście nie poszłabym na taki kurs ze względu na to, że zdecydowanie wolę księgowość, ale każdy ma inne zainteresowania i życiowe plany.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: szkolenia

Post autor: gross »

Bez szkoleń ani rusz, zwłaszcza w przypadku zawodów medycznych i im pokrewnym. W moim zawodzie psychologa ciągłę warsztaty i kursy to chleb powszechni, ale muszę być na bieżąco z aktualną wiedzą dlatego nie narzekam :) Tym bardziej że mam taki już sprawdzony ośrodek szkoleniowy w Warszawie do którego często się wybieram i wiem, że tam otrzymam szkolenie na wysokim poziomie. Aktualnie planuję zapisać się na zajęcia z neuropsychologii klinicznej dorosłego https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/ - 4 bloki zajęć łacznie 80 godzin wykładowych więc duża dawka informacji
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2021, 16:35 przez gross, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartłomiej

Re: szkolenia

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli chodzi o mnie, to od zawsze chciałem wstąpić do policji, jednak testy były dla mnie dość stresujące. Znajomy polecił mi stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , na której znalazłem mnóstwo porad oraz materiałów do nauki przed testami. Polecam wszystkim zainteresowanym.
ODPOWIEDZ