Tani prąd dla domu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kornix
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2019, 0:58

Tani prąd dla domu

Post autor: kornix »

Może ktoś z Was będzie zainteresowany zmianą dostawcy prądu na tańszego? Firma https://poprostuenergia.pl/category/zmiana-sprzedawcy/ oferuje tanią energię oraz jasną, prostą umowę, warto do nich zajrzeć. Prąd jest coraz droższy, także warto szukać oszczędności. W skali roku można naprawdę sporo zaoszczędzić.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: Piracik »

Bardzo fajny sposób na oszczędności w domu :) my też sprawdziliśmy jacy są dostawcy internetu poznań i zmieniliśmy dostawcę na tańszego i lepszego jednoczesnie - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet I budżet domowy dzięki temu jest w lepszym stanie
Awatar użytkownika
julajula
Posty: 31
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:42

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: julajula »

Na stronie http://www.kurierstryszawski.com.pl/ znajdziesz porady, jak oszczędzać prąd - mi pomogły i już widać różnicę w rachunkach :)
Awatar użytkownika
Ambulsja
Posty: 37
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: Ambulsja »

Nawet nie spodziewałam się że jest taki duży wybór dostawców. Może trzeba będzie się tym powoli interesować.
Awatar użytkownika
Plazowiczka
Posty: 13
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: Plazowiczka »

Dobrze właśnie takie rzeczy wiedzieć. Nie trzeba wcale decydować się na najbardziej popularne opcje, na najbardziej znanych dostawców. Nic wam nie szkodzi zapoznać się z ofertami, porównać dokładnie ceny. Na stronie https://enbay.pl/ można otrzymać taką pomoc. W jednym miejscu porównacie wielu dostawców energii. Z tego co słyszałam to w najbliższym czasie ma przestać obowiązywać ustawa o zamrożeniu cen prądu, warto się na to przygotować.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: Maks78 »

Jesli chcemy aby nasz prad dzialal prawidlowo warto sie zaopatrzyc tez w odpowiednie filtry prądotwórcze. Z tego co wiem mozna takie znaleźć na stronie https://www.zasilacze-meanwell.pl/ A wy korzystacie z takich filtrow ? Zapobiega to niechcianym skokom napięcia.
oluś

Re: Tani prąd dla domu

Post autor: oluś »

Myślę, że opłacalne będzie również zmienienie dostawcy przykładowo na firmę respect energy . Oni specjalizują się w dostawie prądu oszczędnego i w pełni bezpiecznego dla naszego środowiska. Ich oferta jak zauważyłam jest bardzo opłacalna, czy to dla firm, czy osób prywatnych
ODPOWIEDZ