Technologia WebRTC czy VoIP?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Technologia WebRTC czy VoIP?

Post autor: mczay »

Nie znam się na tych wszystkich nowinkach, możecie mi powiedzieć co jest lepsze, nowocześniejsze? wiem że to się rozchodzi o połączenia internetowe, zmieniamy biuro i będziemy przechodzić na takie połączenia, centrale wirtualną. Nie chce wyjść na nieogarniętego.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 254
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Technologia WebRTC czy VoIP?

Post autor: taper »

Po pierwsze to jedno nie wyklucza drugiego. Technologia WebRTC umożliwia bezpośrednią komunikację użytkowników z poziomu przeglądarki internetowej. VoIP to koncepcja – przesyłanie głosu przez internet. Można w takim razie spokojnie korzystać z WOIP i technologii WebRTC wspólnie. I dzięki temu osiągać więcej. Zerknij sobie na https://focustelecom.pl/blog/co-to-jest ... ia-webrtc/ , dowiesz się więcej. My z tej centrali korzystamy od tej firmy i mamy wdrożoną WebRTC. Dzięki temu nie są potrzebne do rozmowy z klientami zewnętrze telefony a tylko aplikacja, słuchawka z mikrofonem i już. O wiele mniej urządzeń do obsługi, nie trzeba marnować czasu na ustawianie aparatów.

garcinia cambogia hca
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Technologia WebRTC czy VoIP?

Post autor: Karol221 »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o tego rodzaju nowinki technologiczne warto jest także zainteresować się rozwojem samego internetu. Jeśli kogoś z was ten temat ciekawi, na pewno sporo informacji o tym znajdziecie w tym artykule https://apagroup.pl/apalab/co-to-jest-i ... e-rozwija/ . Na prawdę polecam wam do niego zajrzeć, ponieważ moim zdaniem warto
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Technologia WebRTC czy VoIP?

Post autor: pardons »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://evchargepartner.pl/
Żubr

Re: Technologia WebRTC czy VoIP?

Post autor: Żubr »

My w firmie korzystamy z telefonii voip już od dłuższego czasu i dzięki temu praca stała się o wiele wygodniejsza oraz bardziej wydajna. Jeśli bylibyście zainteresowani takim rozwiązaniem to polecam zajrzeć na stronę https://www.supervoip.pl/, gdzie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje.
ODPOWIEDZ