Tłumaczenia potrzebne

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Tłumaczenia potrzebne

Post autor: tenzly »

Korzystaliście już może z biur tłumaczeń? Jeżeli chodzi o tłumaczenia na różne języki, różnego rodzaju tłumaczenia, to najlepiej będzie właśnie zdecydować się na taką opcje. Na stronie http://www.verbo.com.pl znajdziecie pomoc w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Loipeld
Posty: 92
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:30

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Loipeld »

Z dobrych i wartych uwagi biur tłumaczeń, polecam wam zajrzeć do oferty tego turbotlumaczenia.pl . Mają oni na prawdę duże doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych z wielu róznych języków i moim zdaniem będziecie zadowoleni z ich usług
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: stokrotkaaaa »

Ja korzystam od lat z usług biura tłumaczeń. Myślę, że każda firma, która prowadzi współpracę międzynarodową powinna o tym pomyśleć. My korzystamy też z tłumaczeń ustnych od niedawna. Czytałam kiedyś na https://jezyki-obce.com.pl artykuł właśnie o kosztach tłumaczeń ustnych i stwierdziłam, że warto na nie postawić. Mamy spotkania z naszym wspólnikami z Niemiec i Anglii więc takie tłumaczenia są wtedy niezbędne.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: rozmowna »

Z tego, co mi jest wiadomo, to różnorodne tłumaczenia firma Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-prawnicze/ oferuje i wydaje mi się, że powinniśmy, jeśli już, to właśnie w tym kierunku pójść. Chodzi o to, że firma jest znana i sprawdzona, a ma głównie biuro w Warszawie, gdzie po prostu klientów ma setki. Dlatego myślę, że warto o nim pomyśleć.
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: migdał »

Do wyboru masz biura tłumaczeń, a także freelancerów- musisz się zastanowić, która opcja będzie lepsza. Rozbieżnośc cenowa pod tym względem też jest dość spora, więc sobie to dobrze przeanalizuj. Dobrze byłoby też poczytać rekomendacje, by wiedzieć z kim ma się do czynienia jeszcze przed podjęciem współpracy. Także polecam poczytać sobie bloga http://skandland.pl/ , gdyż znajdziesz tu szereg pomocnych artykułów dotyczących tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. Warto sobie poczytać i rozszerzyć własną wiedzę
Awatar użytkownika
taper
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: taper »

Myślę, że tu znacznie może mieć cena. Nieco inne koszty ponosi biuro tłumaczeń niż osoby pracujące na własny rachunek dlatego te stawki za tłumaczenia mogą być nieco inne. A gdzie bezpieczniej zlecić tłumaczenie? Myślę, że nie ma to znaczenia, jeśli dana osoba czy biuro się podejmie takiej pracy to na pewno sobie poradzi. Zobaczcie na https://biurotlumaczen-tt.pl/ ile wskazówek w temacie tam znajdziecie. O samych tłumaczeniach, w tym specjalistycznych, przysięgłych jak i o pracy tłumacza.
Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:06

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Ronnie »

Zazwyczaj zależy nam na czasie, wiem jak to jest. Szczególnie jak kupowałam samochód to bardzo zależało mi na załatwieniu wszystkich formalności jak najszybciej. Tu tłumaczenie dokumentów do rejestracji samochodu było mi na wczoraj potrzebne i udało mi się znaleźć biuro, które wszystkim bardzo szybko się załęło.
michałek

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: michałek »

Od wielu lat korzystam z biura tłumaczeń z Warszawy https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-medyczne w zakresie tłumaczeń medycznych. Tłumaczę dużo artykułów naukowych do zagranicznych czasopism i wiedza specjalistyczna przy tłumaczeniu jest niezbędna. Forma zdalna współpracy bardzo mi odpowiada.
berś

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: berś »

Jeżeli chcesz skorzystac z naprawdę dobrego biura tłumaczeń które oferuje swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie profesjonalizmu to polecam Ci się zainteresowac ofertą jaką przedstawia https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne Z całą pewnością będziesz bardzo zadowolona z tego co mogą dla Ciebie zrobic.
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: krysta »

Ja mogę Ci polecić jedno biuro tłumaczeń. Obsługiwali naszą firmę w zakresie tłumaczeń symultanicznych w zeszłym roku i tak nawiązaliśmy współpracę. Na https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ właśnie opisana jest ich usługa, a także wszelkie dane kontaktowe. Profesjonalne biuro wszystko jak należy. Pierwszy raz spotkałem się z tłumaczeniami symultanicznymi, nie sądziłem, że to taka ciężka profesja. Nie można tego zlecać byle komu to pewne.
Wiesława

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Wiesława »

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia to skorzystaj z turbotlumaczenia.pl Tłumacz internetowy to nie tylko łatwość obsługi, ale również szybkość wykonania realizacji zamówienia. Ja polecam taką opcję tłumaczeń bo jest to atrakcyjna i opłacalna oferta. Sprawdźcie sami.
Korneluś15

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Korneluś15 »

Niektóre osoby poszukują tłumacza, który pomoże w sądzie podczas składania wyjaśnień, zeznań, zawiadomień. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który zajmuje się usługami tego typu, dlatego też warto zapoznać się z jego ofertą.
Adaś21

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Adaś21 »

Sporo osób szuka tłumaczenia ustnego bez potrzeby poświadczenia. Z tego co widziałem to tłumacz z rumuńskiego na polski zajmuje się tłumaczeniem podczas trwania konferencji, rozmów telefonicznych czy też szkoleń pracowników, dlatego eż warto rzucić na niego okiem.
Bałdyg

Re: Tłumaczenia potrzebne

Post autor: Bałdyg »

Ogólnie jeszcze warto jest doprecyzować jakie mają to być tłumaczenia gdyż jest to bardzo istotna kwestia. W moim przypadku najczęściej wybierane są tłumaczenia przysięgłe https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-przysiegle/ i jestem wręcz zdania, że takie tłumaczenie online jest doskonałym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ