Ubezpieczenie na życie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Ubezpieczenie na życie

Post autor: snakee »

Ubezpieczenie na życie dla całej rodziny to bardzo wazna rzecz. Dlatego warto o to zadbać. Czy wy zainwestowaliście w takie ubezpieczenie? widziałam tutaj https://www.prudoradca.pl/ , bardzo ciekawą ofertę?
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: numia »

Właśnie... Często nie zastanawiamy się nad takimi kwestiami, jak ubezpieczenie na życie. A przecież są to bardzo ważne aspekty, które mogą okazać się bardzo pomocne, kiedy los będzie miał dla was nieco inne plany. Dzięki ubezpieczeniu, rodzina otrzyma wsparcie finansowe.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: maciek8079 »

Dlatego ja jakoś jestem zdania, że zawsze warto posiadać jakieś ubezpieczenie lub polisę na życie. Zawsze to jest jakieś dodatkowe zabezpieczenie, z którego w każdej chwili możecie sobie skorzystać, jeśli tylko jest potrzeba. Zerknijcie sobie może na stronę https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie Tam znajdziecie fajne ubezpieczenia. Gwarantuję.
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Jurek552 »

Naprawdę warto być ubezpieczonym. Wybór ubezpieczenia nigdy nie jest łatwym zadaniem, bo zawsze wydaje nam się, że mogliśmy trafić na lepszą ofertę, ale na pewno warto się ubezpieczać. Moim zdaniem ubezpieczenie od poważnych zachorowań jest bardzo ważne, bo nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas jakaś choroba. Na stronie: https://rankomat.pl/zycie/ubezpieczenie ... chorowania jest ciekawy artykuł na ten temat, z którego na pewno wiele się dowiesz. Wśród tych informacji na pewno istotną okaże się spis takich chorób. Dodatkowo polecam skorzystać z dostępnej tutaj porównywarki ubezpieczeniowej - z jej pomocą szybko znajdziesz korzystną ofertę.
krzyś

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: krzyś »

Ja w ostatnim czasie również zastanawiałem się nad ubezpieczenie na życie. Wiadomo, że lepiej dmuchać na zimne. Zastanawiałem się czy mają choroby przewlekłe wykupienie takiego ubezpieczenia jest możliwe. Szukałem informacji w tym temacie i na stronie https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... e/151.html znalazłem ciekawy artykuł. Jest w nim wszystko jasno opisane, dzięki czemu dowiedziałem się tego, na czym mi zależało. Świetnie że obecnie takie informacje można znaleźć nie wychodząc z domu.
Kryzuś.

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Kryzuś. »

A może ubezpieczenie emerytalne prywatne? Dużo jest ofert tego typu, ale mnie najbardziej przekonuje ta, którą zaproponowała mi przedstawicielka firmy Prudential. Przede wszystkim nie chciałam, żeby na co dzień domowy budżet był zbytnio obciążony – na to na razie nie mogliśmy sobie pozwolić.
ODPOWIEDZ