Ujęcia z drona-co sądzicie?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
jagódka

Ujęcia z drona-co sądzicie?

Post autor: jagódka »

Hej, mam pytanie czy takie ujęcia z drona waszym zdaniem są dobry sposobem na uwiecznienie prac budowlanych? Zależy mi na jakiejś fajnej, nowoczesnej metodzie dzięki której można w ciekawy sposób pokazać cały proces. Na tej stronie http://build-lapse.com/ujecia-z-drona/ znalazłam informacje, które bardzo mnie zainteresowały. Korzystaliście może?
ewiś

Re: Ujęcia z drona-co sądzicie?

Post autor: ewiś »

A tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html już się rozglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Dron można wykorzystać na wiele różnych sposobów.
józek88

Re: Ujęcia z drona-co sądzicie?

Post autor: józek88 »

Witam,zastanawiam się nad zrobieniem kursu na dron. Prowadzę rozwijającego się drona podrozniczego, dlatego poszukuję odpowiedniego kursu. https://ironsky.pl/poznan-kurs-na-drona-cena/ Warto szkolic sie w takim zakresie? Chciałbym,zeby kiedys podroze stały się moją pracą.
mórakowski

Re: Ujęcia z drona-co sądzicie?

Post autor: mórakowski »

Sam już się w to bawię, odkąd pamiętam. A umożliwia mi to SKYDEV https://sky-dev.pl/oferta/ wraz ze swoją ofertą. Bezpośrednio od nich zamawiam sprzęt w postaci drona, przez co badanie przestworzy daje mi wiele frajdy i satysfakcji. Być może i Ty odkryjesz w tym pomysł na nowe hobby? Frajdy dało mi to za wszystkie czasy, warto przyznać. Jest to zabawa na całego, która w pełni sprostała moim wymaganiom. Fruwam teraz kiedy tylko moge, poki pogoda pozwala. A oferowany sprzet faktycznie stoi na niezmiernie wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ