ustron plac zabaw

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Guenteruś7372

ustron plac zabaw

Post autor: Guenteruś7372 »

Witam, lubicie chodzić z dziećmi na plac zabaw? Z tego co wiem to ustron plac zabaw ma naprawdę fajny. Byliście kiedyś na takim placu zabaw? Co możecie mi powiedzieć na jego temat?
Mąka

Re: ustron plac zabaw

Post autor: Mąka »

Niestety ja jestem akurat z innego miasta, ale jak najbardziej ja również z moimi maluchami często chodzę na plac zabaw. Bardzo podoba mi się to, że na wielu z nich już są specjalne maty https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ dzięki którym bez problemu można zachować maksimum bezpieczeństwa podczas zabawy.
gelisa

Re: ustron plac zabaw

Post autor: gelisa »

Drewniane place zabaw zapewniają dzieciom lata zabawy i rozrywki. Są nie tylko trwałe, ale także łatwe w utrzymaniu i będą służyć przez wiele lat. Ponadto zapewniają naturalny wygląd ogrodu, czyniąc go przyjemnym miejscem do zabawy i relaksu. Pamiętajcie tylko że jeśli chodzi o drewniane place zabaw producent ma ogromne znaczenie
biillchery

Re: ustron plac zabaw

Post autor: biillchery »

Witam, w zasadzie każdy nowy budynek w którym kupię się mieszkanie ma obowiązek podjąć się budowy placu zabaw i bardzo dobrze świadczy to o Małej Gdyni. Jeśli jesteś zainteresowany tym budynkiem to polecam Ci http://noweinwestycje.pl/targo/mala-gdynia .Jest to serwis selekcyjny, który pomoże Ci wybrać wysokiej jakości nowe mieszkania w Małej Gdyni
Robert51

Re: ustron plac zabaw

Post autor: Robert51 »

Hej wszystkim! Mam pytanie odnośnie placów zabaw w Knurowie https://foresta-placezabaw.pl/przeglady ... aw/knurow/ Czy ktoś wie, kiedy planowane są kolejne przeglądy i czy jest jakaś możliwość zgłaszania sugestii dotyczących ulepszeń? Chciałbym, żeby nasze place zabaw były jak najbardziej bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci. Dzięki za wszelkie informacje!
ODPOWIEDZ