Wąż przesyłowy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Wąż przesyłowy

Post autor: Banek »

Prowadzę gospodarstwo i kupiłam niedawno wąż przesyłowy, który miał się idealnie nadawać w pracach rolniczych. Niestety materiał, z którego został wykonany, zupełnie nie nadaje się do celu, do jakiego miał być przeznaczony. Czy znacie firmę, która zaopatruje rolników w dobrej jakości węże?
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Wąż przesyłowy

Post autor: Zuber »

Sporą ofertę takich węży rolniczych znajdziesz u tego producenta https://www.kuma.pl/ . Świetnie nadają się do przesyłania wody, fekaliów, szlamów oraz inne do materiałów sypkich. Najlepiej byłoby przejrzeć ofertę i zdecydować się o jaki konkretnie chodzi. Węże są trwałe i odporne na chemikalia. Jeśli chodzi o dokładne parametry produktu, to warto by było ustalać indywidualnie ze sprzedawcą.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Wąż przesyłowy

Post autor: Eliza111 »

Zobacz ofertę firmy okladziny-na-rolki.php onu mają w solwjej ofercie węże techniczne czy okładziny PCV. Zobaczcie i poczytajcie o ich produktach a jeśli wam spasują to kontaktujcie się z działam handlu.
kśmo

Re: Wąż przesyłowy

Post autor: kśmo »

Banek pisze: ↑20 lut 2019, 14:59 Prowadzę gospodarstwo i kupiłam niedawno wąż przesyłowy, który miał się idealnie nadawać w pracach rolniczych. Niestety materiał, z którego został wykonany, zupełnie nie nadaje się do celu, do jakiego miał być przeznaczony. Czy znacie firmę, która zaopatruje rolników w dobrej jakości węże?
Znam nawet kilka
Awatar użytkownika
kaprys
Posty: 41
Rejestracja: 09 lip 2019, 13:48

Re: Wąż przesyłowy

Post autor: kaprys »

Jeśli chodzi o takie węże przemysłowe to ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ serwis mobilny i całodobowy zajmuje się między innymi zakuwaniem węży hydraulicznych do 2 cali. Firma ma też w ofercie szafy vendingowe umożliwiające firmom stały dostęp do niezbędnych artykułów
ODPOWIEDZ