worki foliowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Andronuś75

worki foliowe

Post autor: Andronuś75 »

Witam, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak przekładki foliowe? Na stronie https://www.le-mar.pl/produkujemy/przekladki-foliowe/ znajdziecie firmę, która oferuje różnego rodzaju przekładki, folie, worki itp. Nie znam drugiej takiej firmy, która oferowałaby takie produkty. Może ktoś z Was zna firmę, która sprzedaje tego typu produkty? Co sądzicie o korzystaniu z takich usług przez internet? Uważacie, że jest to warte uwagi czy lepiej poszukać firmy stacjonarnej w pobliżu?
Awatar użytkownika
taper
Posty: 271
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: worki foliowe

Post autor: taper »

Jeśli chodzi o opakowania na produkty branży spożywczej, budowlanej czy drogeryjnej wykonywane z folii giętkiej i papieru to można sprawdzić w ofercie https://yanko.com.pl/ . Ten producent już od ponad 30 lat działa na rynku, dopasowują swoją ofertę do potrzeb jak i oczekiwań klientów. Wszystkie szczegóły oferty można sprawdzić na podanej stronie, również to jak można z oferty skorzystać.
macius

Re: worki foliowe

Post autor: macius »

Z własnego doświadczenia wiem, ze takie produkty najpewniej zamówić online z hurtowni. Wtedy możesz kupić duże ilości w naprawdę rozsądnej cenie. Ja rozglądam się obecnie za kubkami plastikowymi i prawdopodobnie skorzystam z tej oferty https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/k ... tikowe/147
ODPOWIEDZ