Wybór hostingu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Wybór hostingu

Post autor: snakee »

Jesli chodzi o hosting - to moge polecic firme Statnet - maja teraz bardzo dobra (zarowno sprzetowo jak i cenowo) oferte na VPS. Spojrzcie zreszta sami: http://www.statnet.pl/hosting O tyle jest to fajne, ze nie trzeba znac sie na konfiguracji VPSa - administratorzy zrobia to za nas a i koszt takiego hostingu nie jest wysoki. Moim zdaniem to idealne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
fores
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2019, 16:55

Re: Wybór hostingu

Post autor: fores »

Firehost jest w porządku. Cena niska, darmowy test, wszystko działa, jak powinno.
Awatar użytkownika
kasandra3
Posty: 73
Rejestracja: 07 cze 2019, 9:43

Re: Wybór hostingu

Post autor: kasandra3 »

My akurat korzystamy z nazwa.pl i ja osobiście uważam, ze to dobra firma. Mają spore doświadczenie, 22 lata na rynku.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Wybór hostingu

Post autor: faciosetakije »

Ja bardzo lubię, kiedy wszystko szybko i sprawnie działa. Niestety w mojej branży nie mogę sobie pozwolić na to, żeby serwer i hosting padły, dlatego korzystam tylko z najlepszych. Dla mnie jest to ArubaCloud: https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx która w swojej ofercie ma świetne VPSy z dyskami SSD - które szybkością naprawdę miażdżą system! Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
SebastianA
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:12

Re: Wybór hostingu

Post autor: SebastianA »

Sprawdzony hosting to naprawdę dobra rzecz. Nie ma nic gorszego niż problem z hostingiem. Dlatego mam nadzieję, że ta oferta ja naprawdę zaufana. Może skorzystam z tego.
W każdym razie emocje nie są oznaką słabości; są oznaką siły i pasji.
Awatar użytkownika
blandyna
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:00

Re: Wybór hostingu

Post autor: blandyna »

ja tez korzystam z nazwa.pl , niezawodnosc i jakosc gwarantowana
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Wybór hostingu

Post autor: Piracik »

my sie calkiem niedawno przenosilismy do nazwy od innego dostawcy, ktory dawal du... tak naprawde czesciej hostingi byly niedostepne niz dzialaly. u nazwy spoko, narazie od paru miesiecy nie mamy na co narzekac, no moze cena - ale wiadomo, wole zaplacic i zeby dzialalo
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:03

Re: Wybór hostingu

Post autor: abstynent »

A może warto postawić na tani vps? Znalezienie takiego z ciekawymi parametrami nie jest łatwe, jednakże najciekawiej z tych znalezionych wygląda ta oferta https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps. Kto z tej oferty korzystał ten wie, jak dobrze się ona sprawdza i jak sprawnie działa tam support.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Wybór hostingu

Post autor: Piracik »

no wlasnie najczesciej tani oznacza niestety niedzialajacy... ja sie kilkukrotnie o tym przekonywalem i wracalem do nazwy
ODPOWIEDZ