wyposażenie gastronomii

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Reinchardś2848

wyposażenie gastronomii

Post autor: Reinchardś2848 »

Cześć, nie wiecie skąd kupić opiekacz? Na stronie https://gastroplaneta.pl/pl/c/Opiekacze ... iekanek/46 znajdziecie sklep, z którego można kupić całe wyposażanie gastronomii między innymi opiekacz do zapiekanek. Kupujecie ze sklepów internetowych czy szukacie w sklepach stacjonarnych?
nikuś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: nikuś »

A na tę stronę https://www.gastropuls.pl/kufle-i-pokal ... ast-400039 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone miejsca.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Iwona »

Moim zdaniem różnego rodzaju artykuły gastronomiczne najlepiej jest zamawiać przez internet ;) Sklepy internetowe zawsze oferują bardzo szeroki asortyment, a często można w nich również trafić na całkiem atrakcyjne i niewygórowane ceny. Z tego, co wiem, to jednym z takich właśnie sklepów jest gastromania.p. Czy ktoś z Was miał już może okazję robić tam takie gastronomiczne zakupy?
ikaa

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: ikaa »

Tak się składa, że wiem - gdzie możecie się zgłosić, jak chodzi o wyposażenie, to tutaj https://www.gastromania.cz/batohy-na-pizzu.html możecie zapoznać się z atrakcyjną ofertą. Przede wszystkim to co trzeba zaznaczyć to to, że posiadają oni ogromny wybór i mają niezłe ceny.
Olęch

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Olęch »

Wybór sprzętu gastronomicznego ma ogromne znaczenie - od piece konwekcyjne po urządzenia do lodów, każdy detal wpływa na efektywność pracy i jakość serwowanych dań.. zaopatrzenie lodziarni dostaniecie na https://alelody.pl/
ODPOWIEDZ