Wywóz śmieci Kraków

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Wywóz śmieci Kraków

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was mógłby mi polecić firmę oferującą wywóz śmieci Kraków? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
khaki
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:04

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: khaki »

Obecnie mamy dostęp do firm, które profesjonalnie pomagają pozbyć się odpadów takich jak elektrośmieci i inne odpady. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Firma znajduje się w Poznaniu i oferuje niszczenie dokumentów i usuwanie innych odpadów w firmie. Myślę, że warto skorzystać z takiej oferty i zrobić coś dobrego dla środowiska. Ludzie wyrzucają niepotrzebne rzeczy na dzikie wysypiska i później są z tego same problemy.
kama

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: kama »

Ja dotarłam do firmy tu https://niszczeniedokumentow.eu/utyliza ... ow-danych/ Która zajmuje się niszczeniem dokumentacji i nośników danych. Posiada w swojej branży długoletnie doświadczenie. Odbiór nośników danych odbywa się zgodnie z obowiazującymi przepisami. Dostarczane są do niszczarni w zapląbowanych kontenerach i monitorowanych pojazdach. Myślę że to ważny dla firm.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 522
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: faciosetakije »

Moim zdaniem, warto również rozważyć ekologiczną utylizację elektrośmieci. Mój znajomy miał problem z garażem pełnym e-odpadów i poszukiwał rzetelnego wykonawcy. Jeśli dobrze pamiętam, znalazł takie usługi na stronie https://odbiorydomowe.pl/. Jeśli poszukujecie podobnych usług, warto się z nimi skontaktować. Co sądzicie na ten temat?
ODPOWIEDZ