Zabrane prawo jazdy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
krystyn-71
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 7:07

Zabrane prawo jazdy

Post autor: krystyn-71 »

Siemka. Miał ktoś z was kiedykolwiek zabrane prawo jazdy? Jakiś czas temu dowiedziałem się, że można złożyć wniosek o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów, ale w tej sprawie warto zgłosić się do doradców z legalnajazda.pl. Może o nich słyszeliście?
Awatar użytkownika
witoslaw-79
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 22:50

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: witoslaw-79 »

Dobrze wiem, że kierowcom zdarzają się błędy takie jak jazda po alkoholu, czego skutkiem jest utrata prawa jazdy. W każdym razie myślę, że warto skontaktować się ze wspomnianymi doradcami, bo to oni najlepiej wiedzą, jak rozwiązać problem. Doświadczenia i wiedzy im nie brakuje.
tożeś

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: tożeś »

To żeś przesadził, skoro prawko zostało Ci zabrane. Wydaje mi się, że nie ma to jak zdawać ponownie w dobrej szkole. I na pewno uda Ci się zdać i wszystko. Tu https://prawojazdy-poznan.com.pl/kurs-n ... zdy-kat-b/ masz ogólnie stronę jednej z lepszych placówek w Poznaniu. Kto wie, może się to Tobie przyda.
Jabłczyński

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: Jabłczyński »

Mojemu znajomemu zabrali prawo jazdy na ponad rok, więc musiał ponownie zdawać egzamin. Stwierdził, że tyle rzeczy się pozmieniało w przepisach od czasu jak on się uczył jeździć, że na wszelki wypadek pójdzie na kurs. Wybrał szkołę Autodrive w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/ i był bardzo zadowolony. Opowiadał, że zajęcia z teorii, które zapamiętał jako nudne, tu były ciekawie poprowadzone, z konkretnymi przykładami i filmikami. Z jazd też był zadowolony, mimo że wcześniej jeździł, to mówił, że i tak dużo się nauczył. Udało mu się zdać egzamin za pierwszym podejściem i teraz już pilnuje, żeby nie łamać żadnych przepisów.
BeNć

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: BeNć »

U nas była taka sytuacja ale prawo jazdy zostały zabrane z powodu zdrowotnych. Po roku moglem się znowu o nie ubiegać ale wolałem przed egzaminem wziąć parę lekcji w ośrodku szkolenia kierowców https://lider-osk.pl/kontakt/ w Kielcach. Wszystko zdalem i mogę na nowo cieszyć się prawkiem.
ODPOWIEDZ