Zakupy w aptece internetowej

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Riczi
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:22

Zakupy w aptece internetowej

Post autor: Riczi »

Czy korzystacie z takich udogodnień jak apteka internetowa? Ostatnio znajoma mi trochę mówiła na ten temat, poleciła mi aptekę https://www.apteka-leki.pl/ i zastanawiam się nad zrobieniem takich zakupów właśnie w internecie. Podobno ceny są dużo niższe niż stacjonarnie, no i nie trzeba szukać leków po całym mieście, co jest bardzo wygodne.

młody jęczmień ceny
Awatar użytkownika
lesia
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2019, 11:06

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: lesia »

Można fajnie zaoszczędzić, aczkolwiek i tak trzeba to potem w aptece odebrać.
Awatar użytkownika
anton2
Posty: 56
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:19

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: anton2 »

Najczęściej to zamawiam na https://www.doz.pl/ jak kilka aptek porównywałem to w tej zdecydowanie ceny najkorzystniejsze i mają duży asortyment nie tylko leków ale i kometyków całkiem niezłych.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2019, 18:02

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: MartinBic »

hej, jesli chodzi o duze sklepy apteki to polecam bardziej ceneo Nutrikosmetyki i leki dermatologiczne - Tabletki tam masz tak naprawde wszystko co trzeba :_)

warzywa ubogie w potas
Awatar użytkownika
madzik95
Posty: 229
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:47

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: madzik95 »

Ostatnio bardzo często kupuję w aptece internetowej. Przy małym dziecku nie mam czasu na bieganie po sklepach i aptekach. O wiele wygodniej jest mi wszytko zamówić. Dzisiaj np muszę zamówić czopki przeciwgorączkowe dla niemowląt i lek na gardło. Przez zmienne temperatury mały co chwile choruje.
Awatar użytkownika
elizabeth
Posty: 118
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:39

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: elizabeth »

madzik95 co kupujesz na gardło? Bo ja ostatnio jak mnie boli to je tylko płucze szałwią albo tymiankiem https://tantumverde.pl/blog/jak-radzic- ... -u-dziecka i też świetnie pomaga
Awatar użytkownika
Morin
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2019, 23:37

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: Morin »

Ja mam pod domem aptekę DOZ, więc nie mam też potrzeby kupowania przez internet. Jestem zadowolony z asortymentu i z cen, a przy okazji można u nich bez problemu zrealizować elektroniczną receptę.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: kristi78 »

Właśnie też mam w planach teraz robić zakupy w aptece online i tak zastanawiam się co na otarcia kupić i wszelkie inne rany. Szukam czegoś dobrego, co doskonale oczyści oraz odkazi ranę. Może macie dla mnie jakieś propozycje? Znacie jakieś dobre środki?
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Zakupy w aptece internetowej

Post autor: garry »

Jak robisz zakupy do domowej apteczki to polecam zakupić spray na rany octenisept który jest moim zdaniem bezkonkurencyjny. Ma on bardzo wygodną formę sprayu a w aptece można go kupić bez recepty i w niskiej cenie. Ma działanie nie tylko przeciwbakteryjne, ale też przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze więc będzie idealnym uzupełnieniem apteczki.
ODPOWIEDZ