zasady malowania metalu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
idzi1999
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2022, 14:28

zasady malowania metalu

Post autor: idzi1999 »

Macie doświadczenie w malowaniu metalu? Wyjaśniam, że mam na myśli oczywiście malowanie powierzchni metalowych, pokrywanie ich specjalnymi produtkami ochronnymi i tak dalej. Zastanawiam się czy macie jakieś swoje żelazne zasady, którymi się zawsze sugerujecie, żeby efekt był jak najlepszy i najtrwalszy. Jeśli tak to może chcielibyście o tym opowiedzieć?
Awatar użytkownika
Fortunat-86
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2022, 20:22

Re: zasady malowania metalu

Post autor: Fortunat-86 »

Jedną z ważniejszych jak dla mnie zasad jest używanie wysokiej jakości produktów, inaczej nie da się pomalować danej powierzchni tak, żeby powłoka była trwała i chroniła przed czynnikami zewnętrznymi. Wydaje mi się, że farby antykorozyjne to podstawa, oczywiście te od sprawdzonych producentów. Trzeba też pamiętać o porządnym oczyszczeniu powierzchni. To tyle ode mnie ;)
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: zasady malowania metalu

Post autor: giny6 »

Ciekawą alternatywą może być malowanie proszkowe. Jest to bardzo dobry sposób na pokrycie lakierem wszelkich elementów wykonanych z metali. Dlatego warto jest, zorientować się w temacie, tak by profesjonalnie podejść do tematu. Tutaj https://www.lakierujemyproszkowo.pl/ sprawdzicie ofertę jaką w tym zakresie ma lakiernia proszkowa Warszawa.
a=bethanny

Re: zasady malowania metalu

Post autor: a=bethanny »

U mnie naprawdę wszystko ma sens, stąd proszę o wskazówki, jeśli chodzi o to, co ma działać i jakie ma pani rozwiązania. Tak mi powiedział fachowiec i byłam załamana taką pomocą. bo to żadna pomoc. Naprawdę chcę dowiedzieć się więcej, dlatego może warto poradzić sobie z tym inaczej? Jak powinna wyglądać biala lazienka inspiracje macie?
ODPOWIEDZ