Adwokat Łódź

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Adwokat Łódź

Post autor: Husi »

Szukając dobrego adwokata w Łodzi, którzy pomoże zarówno w sprawach cywilnych, karnych, majątkowych itd to polecam http://kroladwokat.pl/ z którym współpracowałem niejednokrotnie i zawsze był w stanie skutecznie doprowadzić sprawę do końca.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Tymon »

Sam też korzystałem z usług kancelarii w Łodzi. Moją sprawę z zakresu prawa pracy prowadziła radca prawny Małgorzata Maciejewska z https://sobczak-maciejewska.pl/ . Bardzo rzeczowa, z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem. Sam to bym sobie w życiu nie poradził, a tak wszystko pozytywnie dla mnie się skończyło.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Adwokat Łódź

Post autor: pukla123 »

Husi pisze: ↑02 sty 2020, 13:53 Szukając dobrego adwokata w Łodzi, którzy pomoże zarówno w sprawach cywilnych, karnych, majątkowych itd to polecam http://kroladwokat.pl/ z którym współpracowałem niejednokrotnie i zawsze był w stanie skutecznie doprowadzić sprawę do końca.
Gorąco polecam kancelaria adwokacka praga południe , szybkie uzyskanie porady prawnej z zakresu podziału majątki, odszkodowań, alimentów, rozwodu, czy prawa pracy. A ceny bardzo konkurencyjne i przemiła obsługa
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Adwokat Łódź

Post autor: wujbrzozowski »

W Łodzi bardzo dobre opinie ma kancelaria http://www.lodz-adwokat.pl/, szczególnie w trudnych sprawach karnych można liczyć na ich pomoc. Kancelaria ma telefon czynny całą dobę, często osobiście nadzorują wszelkie czynności nawet w bardzo dziwnych i niestandardowych godzinach. To bardzo ważne, można liczyć na pomoc w każdym momencie, nawet w sprawach w których dochodzi do tymczasowego aresztowania lub zatrzymania.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Adwokat Łódź

Post autor: zenka »

Gdyby ktoś szukał dobrego adwokata w Trójmieście to u mec. Cejrowskiego warto, i to w każdej sprawie. Spore uznanie, doświadczenie, skuteczność i do tego bardzo prawy i sympatyczny człowiek.
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Adwokat Łódź

Post autor: numia »

Bardzo dobra ma być również Kancelaria Adwokacka Kopko https://kancelaria-kopko.pl/adwokat-spa ... we-sprawy/ , która działa na terenie Warszawy. U nich można liczyć na wsparcie prawne w każdym zakresie- czy to w doradztwie czy w sporządzeniu dokumentów.
ODPOWIEDZ