Alkohol a jazda samochodem

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Dalbor_61
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 18:23

Alkohol a jazda samochodem

Post autor: Dalbor_61 »

Witam serdecznie. Wiem, że temat jest dość trudny, ale czy komuś z was zdarzyło się wsiąść za kółko po wypiciu piwa lub czegoś mocniejszego? Oczywiście nie ma się czym chwalić, ale chyba zgodzicie się ze mną, że sytuacje bywają różne. W każdym razie zatrzymanie prawa jazdy za alkohol zdecydowanie zniechęca do ryzykowania, prawda?
możesz

Re: Alkohol a jazda samochodem

Post autor: możesz »

Z mojego punktu widzenia jest to najlepszy klub online. Znam to od dłuższego czasu, wielu moich towarzyszy gra tam na automatach do gier i jest wyjątkowo zadowolonych z ich wyników. Słyszałem nawet, że wielu graczy ma https://www.zawszeslonce.pl swoje własne, niezwykłe techniki gry.
adam wroński

Re: Alkohol a jazda samochodem

Post autor: adam wroński »

Jeśli sąd zgodził się na zastąpienie tymczasowego lub dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów blokadą alkoholową - czym jest zobacz tutaj https://alkomaty.net.pl/blog/75_Jak-dzi ... alkoholowa, a kierowca będzie stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego (np. kolejny raz zostanie przyłapany na jeździe w stanie nietrzeźwości),to taka decyzja może zostać cofnięta.
ODPOWIEDZ