Antywirus- który?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
iła

Antywirus- który?

Post autor: iła »

Hej, możecie mi podpowiedzieć z którego antywirusa warto korzystać? Nie znam się na tym a potrzebuję zainstalować taki jak najszybciej. Pomóżcie proszę.
światło

Re: Antywirus- który?

Post autor: światło »

Jak dla mnie to skuteczną ochronę zapewniają oni https://gdata.pl/o-nas . Ta firma to pionierzy jeśli o tego typu bezpieczeństwo chodzi. Mnie zależy na naprawdę dobrej ochronie swoich danych więc się na nich zdecydowałam. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja.
jaś

Re: Antywirus- który?

Post autor: jaś »

ja znalazłam całkiem fajne mozliwości na sklepie https://teamnet-software.pl/ macie antywirusów mnsótwo :) A co najważniejsze jestem zadowolony z tego jak działa, tym bardziej, że w wypadku kradzieży zabezpiecza on także poufne dane przed odczytaniem. Pozdrawiam!
Królik

Re: Antywirus- który?

Post autor: Królik »

Używaj tych płatnych, ponieważ są o wiele częściej aktualizowane. Kiedyś używałem bezpłatnych i niestety nie uchronił mojego komputera przed wirusem. Doprowadziło to do utraty danych. Na szczęście trafiłem na firmę https://www.fortisrecovery.pl/, która pomogła mi odzyskać dane. Jednak uczcie się na moich błędach i kupcie tylko sprawdzone antywirusy.

maskownice kabli elektrycznych
tomasz_ś

Re: Antywirus- który?

Post autor: tomasz_ś »

Hej :D jeżeli szukacie program antywirusowy lub pakiet Office Home dla komputerów do biura , warto zajrzeć https://teamnet-software.pl/ to sklep internetowy prowadzony przez pasjonatów branży IT. Od 2017 roku, jako wiodący partner największych producentów oprogramowania antywirusowego na świecie, dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym wysoce skuteczne, wydajne i atrakcyjne cenowo rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa :!:
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Antywirus- który?

Post autor: pardons »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://gdata.pl/jaki-program-antywirusowy-na-telefon
HejkatuLenkaś

Re: Antywirus- który?

Post autor: HejkatuLenkaś »

Ostatnio natchnąłem się na dużą baze produktową na https://teamnet-software.pl/ polecacie? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
prefix
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:13

Re: Antywirus- który?

Post autor: prefix »

Myślę że poza antywirusem musisz mieć jeszcze na smartfonie taki http://www.fitnessstyl.pl/jak-ustrzec-s ... rnetowego/ komunikator. Serwery aplikacji nie przechowują danych, dzięki temu osoby trzecie nie mogą wykorzystać informacji w żaden sposób a właściciele smartfonów mogą być również pewni, że ich lokalizacja nie zostanie udostępniona.
ODPOWIEDZ