biuro tłumaczeń niemiecki

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:42

biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: deborah »

biuro tłumaczeń niemiecki - szukam firmy, która profesjonalnie wykona tłumaczenie.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Iwona »

A kto z Was zna język niemiecki? Jak się go nauczyliście? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak widać, organizuje bardzo fajne kursy niemieckiego on-line. Czy Waszym zdaniem warto się na taki kurs zapisać?
łosica

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: łosica »

Mnie nie było potrzebne tyle biuro tłumaczeń co jakiś kurs. Jednak potrzebowałam czegoś konkretnego a mianowicie czegoś co przygotuje mnie do pracy w charakterze opiekunki dla osób starszych na terenie Niemiec. Szalałam więc jakichś informacji w tym zakresie w sieci i na tej stronie http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow natrafiłam na coś, co bardzo mnie zainteresowało.
Krzyś

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Krzyś »

Wydaje mi się, że każde profesjonalne biuro tłumaczeń posiada ten język obcy w swojej ofercie. Natomiast jeśli ktoś chce skorzystać z usług tłumacza przysięgłego angielskiego to ja polecam https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... angielski/ gdyż już miałem okazję korzystać właśnie z takiej możliwości.
ODPOWIEDZ