co pomoże w firmie?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
żaneta kępa

co pomoże w firmie?

Post autor: żaneta kępa »

Mam problem z pracownikami. Bardzo spadły wyniki, mimo tego że klimat w pracy mamy bardzo przyjacielski. Jak mogę wpłynąć na poprawę ich zaangażowania? Może programy motywacyjne?
Jacek Malczyński

Re: co pomoże w firmie?

Post autor: Jacek Malczyński »

Czasami zbyt przyjacielski stosunek do pracowników sprawia, że oni Cię nie szanują. Mialem tak jako kierownik. Pracownicy przestali traktować mnie poważnie i zawsze myśleli, że się ze mną dogadają i będzie po ich ;) Nie tędy droga. Urwałem kompletnie z nimi prywatne kontakty i namówiłem szefa na wdrożenie programu motywacyjnego. Szef się zgodził jednak oddał tą kwestię mnie. Znalazłem firmę https://i360.com.pl/, która to u nas miała wdrożyć, ustaliłem z nimi wszelkie szczegóły i już resztę oni zrobili. Pomogli nam później wdrożyć ten program wewnątrz firmy. Skutki były szybko i to same pozytywy. Nagle zaczęło się pracownikom chcieć i ich stosunek do mnie zmienił się o 180stopni. Warto sprobować.
Michaś

Re: co pomoże w firmie?

Post autor: Michaś »

Jak masz problem z pracownikami, to możesz skorzystać z usług agencji pracy, takiej jak https://atlaswork.pl/, którzy specjalizują się w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Dzięki temu, będziesz mógł na pewno troszeczkę zaoszczędzić na pracownikach, a i pracownicy z Ukrainy chętnie podejmą się większości obowiązków.
ODPOWIEDZ