Dział handlowy - jak wpłynąć na poprawę wyników

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
dżerzej

Dział handlowy - jak wpłynąć na poprawę wyników

Post autor: dżerzej »

Hej,
Szybkie pytanko potrzebuję odpowiedzi ASAP. Dział handlowy u nas leci w kulki, nie osiągają zamierzonych wyników i nic sobie z tego nie robią. Co zrobić, aby wpłynąć na ich lepsze wyniki i zmotywować ich generalnie. Mamy czas do końca miesiąca inaczej będą cięcia.
porębiński

Re: Dział handlowy - jak wpłynąć na poprawę wyników

Post autor: porębiński »

Jakbym widziałam sytuację w naszej firmie kilka miesięcy temu. Podobna tendencja, z tym że u nas było na prawdę kryzysowo. Poradziliśmy sobie ale nie sami. Gdyby nie firma https://i360.com.pl/ i ich program motywacyjny to nie wiem czy dzisiaj nie zwijalibyśmy biznesu. Było już źle na tyle, że planowaliśmy zwolnienia. Na szczęście udało się to ogarnać. Jak potrzebujesz ASAP to się z nimi skontaktuj dzisiaj i wypytaj o wszystko co potrzebujesz. Na pewno Ci doradzą tak jak nam, mega plus za komunikatywność osób prowadzących nasz program. Wszystko na bieżąco ustalaliśmy, profesjonalnie.
Koleżka

Re: Dział handlowy - jak wpłynąć na poprawę wyników

Post autor: Koleżka »

Czasami problemy mogą pojawiać się wewnątrz firmy, o których zarządzający zwykle nie wiedzą. Musimy wtedy starać się je rozwiązań. U nas okazało się, że problemem jest chaos już w planowaniu procesów w firmie. Skorzystaliśmy z pomocy firmy Anegis i ich oprogramowania do optymalizacji procesów. Znaleźliśmy ich ofertę na https://www.anegis.com/uslugi-it/optyma ... -procesow/ okazało się to strzałem 10! Idealne dobrane narzędzia i działania wpłynęły mocno na dział handlowy oraz pozostałe działy. Dzisiaj wszystko sprawnie funkcjonuje.
ODPOWIEDZ