emerytura

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
ewfwfvvcb

emerytura

Post autor: ewfwfvvcb »

oszczędzacie jakoś dodatkowo na emeryturę?
klasa

Re: emerytura

Post autor: klasa »

teraz chyba nie musisz oszczędzać indywidualnie, jest taki https://www.mojeppk.pl/ program gdzie każdy kto jest zatrudniony może oszczędzać i jeszcze dokłada mu do tego państwo
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: emerytura

Post autor: mczay »

Interesuje mnie oszczędzanie na emeryturę, ponieważ zależy mi na tym, aby zadbać o swoją przyszłość. Tak naprawdę nie wiemy, co nas czeka i nie wiemy jak będzie wyglądała przyszłość, ponieważ trzeba się w odpowiedni sposób i jest na to wszystko kilka możliwości.
RonuŚ

Re: emerytura

Post autor: RonuŚ »

ewfwfvvcb pisze: ↑24 wrz 2020, 8:09 oszczędzacie jakoś dodatkowo na emeryturę?
Na razie szukam najlepszego rozwiązania. Ostatnie kilka miesięcy przeglądałem dostępne oferty i zainteresowało mnie przede wszystkim rozwiązanie proponowane przez firmę Prudential. A o co chodzi? To tak zwane ubezpieczenie emerytalne prywatne, które zabezpiecza Twoją przyszłość.
małpa

Re: emerytura

Post autor: małpa »

Można powiedzieć że dodatkowo oszczędzam na emeryturę bo jestem w PPK a tu http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ już nawet Rogala wyliczył ile można było zyskać w ciągu roku. Przede mną jeszcze ładnych parę lat oszczędzania a więc na pewno się sporo uzbiera
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: emerytura

Post autor: Maks78 »

Witam.
Ostatnio szukaliśmy dla mojej babci różnych ulg i uprawnień na emeryturze i trafiliśmy na stronę https://zycieseniora.com.
Każdemu kto jest na emeryturze polecam przejrzeć stronkę i możliwe, że coś ciekawego znajdziecie o czym jeszcze nie wiedzieliście.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ