Filmowanie dronem - co myślicie?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
żabcia

Filmowanie dronem - co myślicie?

Post autor: żabcia »

Mam za zadanie znaleźć jakiś ciekawy pomysł na uwiecznienie postępów prac na budowie. Ważne, żeby było to coś fajnego, coś co zainteresuje. Na stronie https://www.bank-life.pl/filmowanie-dronem-w-warszawie/ znalazłam fajne rozwiązanie. Moim zdaniem takim pomysłem będzie filmowanie dronem. To dzięki niemu można pokazać obiekt z lotu ptaka a to coś zupełnie nowego. Przed podjęciem ostateczniej decyzji chciałabym poznać wasze opinie na ten temat.
guśka

Re: Filmowanie dronem - co myślicie?

Post autor: guśka »

Myślę, że taka opcja jest fajna, ale trzeba przejść szkolenie, aby wszystko się udało. Tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/bvlos/ możecie sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zastanówcie się koniecznie nad tego typu opcją.
róża1

Re: Filmowanie dronem - co myślicie?

Post autor: róża1 »

A jakiego macie drona? Polecacie jakiegoś konkretnego? Co myślcie o tym sprzęcie https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25560.html ? Z tego co widzę, to na tej stronie jest wiele różnych modeli do wyboru. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Każdy jest dokładnie opisany, ale jest tam ich tyle, że aż trudno się zdecydować.
ODPOWIEDZ