Filmowanie dronem jako forma promocji?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
jolcia

Filmowanie dronem jako forma promocji?

Post autor: jolcia »

Cześć, od jakiegoś czasu przeglądam internet w poszukiwaniu jakich fajnych, innowacyjnych i przyciągających uwagę form promocji. Prześledziłam już naprawdę całe mnóstwo stron i informacje które znalazłam na stronie https://www.czerwonafurtka.pl/filmowani ... -promocji/ . Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję chciałaby zapoznać się z opiniami osób, które miały już do czynienia z takim tematem. Korzystaliście może z tego typu usług? Dajcie znać proszę.
Basta

Re: Filmowanie dronem jako forma promocji?

Post autor: Basta »

Wiesz co, ja myślę, że wszystko zależy od tego, jaką działalność czy wydarzenie chcesz promować. Bo jasne, ja uważam (na przykładzie firmy, w której pracuję), że takie filmowanie dronem jako forma promocji sprawdza się bardzo dobrze. Jednak warto tutaj dodać, że ważne są nie tylko same "nagrywki", ale przede wszystkim to, jak całość zostanie zmontowana, dlatego warto zaufać specjalistom z tej dziedziny. My współpracujemy ze studiem filmowym Image Pro https://www.imagepro.pl/studio-filmowe/ - widać, że dla nich produkcja filmowa to nie tylko praca, ale też po prostu pasja, znają się na tym co robią.
ODPOWIEDZ