Fundacja Szlachetny Gest

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
kamcia
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: kamcia »

Nawet nie wiemy ile dzieci, tak naprawdę potrzebuje pomocy. Powinno być jak najwięcej organizacji takich jak Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Wszystkie ich ruchy w kierunku pomocy dzieciom są szczere i przejrzyste. Można na bieżąco śledzić ich akcje organizowane na rzecz zebrania funduszy na leczenie cierpiących maluchów.
Awatar użytkownika
karina
Posty: 12
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:25

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: karina »

Ooo widzę, że ktoś tak jak ja wspiera Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Ja już od najmłodszych lat zawsze starałam się pomóc chorym tak jak tylko mogłam. Pamiętam jak zawsze z mamą sms-y wysyłaliśmy. Dziś uczę tego moich dzieci. Wspieramy tą fundację, by im pokazać, że ich rówieśnicy również potrzebują pomocy w walce z chorobą, a fundacja ta robi coś wspaniałego. Takie inicjatywy warto wspierać.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Iwona »

Pomagać można w różny sposób. Fundacja to jeden z nich. Całkiem nieźle sprawdzają się również zbiórki pieniędzy, na przykład takie, jakie można utworzyć za pośrednictwem portalu https://dotuje.pl. Czy ktoś z Was miał może z nim do czynienia? I jak wrażenia?
marrly

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: marrly »

Moim zdaniem na uwagę zasługuje też tak organizacja charytatywna wspierająca dzieci https://rik.pl/organizacja-charytatywna-dla-dzieci-2/ Moim zdaniem warto im pomagać i wspierać ich w takich działaniach
ODPOWIEDZ