Jak nowocześnie udokumentować przebieg budowy?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Jak nowocześnie udokumentować przebieg budowy?

Post autor: skorpion »

Hej, mam pytanie jak w tytule. Mam prowadzić sporą inwestycję z branży budowlanej i pomyślałem, że fajnie byłoby to jakoś udokumentować. Szukam różnych pomysłów w sieci, bo wiadomo że można tam znaleźć wiele. Zainteresowała mnie ta strona http://build-lapse.com/ . Takie filmy poklatkowe czy ujęcia z drona to moim zdaniem może być odpowiednie rozwiązanie. Co myślicie? a może macie jeszcze jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Jak nowocześnie udokumentować przebieg budowy?

Post autor: mondi »

Dron to ciekawa opcja. Trzeba tylko ogarnąć dobry sprzęt. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 24454.html się na spokojnie rozejrzyjcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że temat jest wart dobrego przemyślenia.
Śnieżka

Re: Jak nowocześnie udokumentować przebieg budowy?

Post autor: Śnieżka »

Nie trzeba od razu kupować. Można przecież wypożyczyć od https://ironsky.pl/oferta/wynajem/ . To specjaliści. Pomogą wybrać odpowiedni statek, tak by spełnił swoje zadanie. Dodatkowo przeszkolą w jego obsłudze. Jak się sprawdzi to wtedy można inwestować we własny sprzęt.
ODPOWIEDZ