Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Tradoś

Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: Tradoś »

Witam. Proszę o radę. Mam dopiero 25 lat ale przyszłość nie rysuje mi sie w ładnych kolorach. Mianowicie jestem bardzo zadłużoną osobą. Nie wiem jak to się zrobiło ale zaczeło się od kredytu na samochód. Ten kredyt w banku jakoś spłacam ale z resztą sobie nie radzę. Mam 5000 zł zadłużenia w skoku stefczyka, 10 tys, w chwilówkach i jeszcze zastawiłem kilka sprzetów w lombardzie, które nie wiem czy będe w stanie wykupic pod koniec tego miesiąca. Zarabiam 2000 zł co starcza jedynie na spłate kredytu w banku. Jak z tego wyjść?
ZABLEJAŚ

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: ZABLEJAŚ »

Zawsze jest jakieś wyjście

negocjacja z firmami pożyczkowymi

wzięcie kredytu konsolidacyjnego

zwiększenie zarobków,ewentualnie poproszenie o pomoc rodziny....

W ostateczności upadłość konsumencka: http://wiesci.waw.pl/wniosek-o-ogloszen ... umenckiej/

Ale jedynie w sytuacji kiedy inne sposoby nie będą skuteczne.
bólkos

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: bólkos »

Można łączyć kilka kredytów w jeden albo korzystać z dodatkowej gotówki, by ratować się w ciężkiej sytuacji. Zawsze warto wcześniej sprawdzić https://www.boldinvest.pl/ i zapytać specjalistów, jaki kredyt okazuje się najlepszy dla nas. Można uzyskać taką pomoc.
Awatar użytkownika
Piracik
Posty: 150
Rejestracja: 31 maja 2019, 11:14

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: Piracik »

Nie wiem dokładnie jak wygląda u Ciebie sytuacja, ale wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby odezwanie się do kancelarii finansowej Tadam - https://tadam-finanse.pl/ Oni pomagają w rozwiązaniu takich problemów
upadłośc4

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: upadłośc4 »

Osoby ktore potrzebują prawnika powinny zobaczyc na stronę Upadłość konsumencka 2020 Specjalizuje się w procesie upalości konsumenckiej która obejmuje całkowitą pomoc prawną między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: endi »

Podstawowa kwestia to przyczyna takiego stanu rzeczy, a te mogą być różne. Moje wszystkie problemy finansowe były związane z kredytem we frankach. Człowiek spłacał, raty szły w górę, to był trudny bardzo czas. Teraz sytuacja na tyle się odmieniła, że z pomocą https://cleverstep.pl/ dochodzę swoich roszczeń wobec banku. Jestem dobrej myśli, że finał będzie dla mnie korzystny.
Andżela

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: Andżela »

W momencie problemów finansowych i braku wypłacalności można ogłoscić upadłość konsumencką https://ciechanowinaczej.pl/artykul/upa ... ka/1154944 Czym jest upadłość konsumencka? Jest to całe postępowanie sądowe, które ma dwa cele. Z jednej strony chodzi w nim o częściowe lub pełne oddłużenie danej osoby.
Kędziorka

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: Kędziorka »

Zawsze można wybrać się do Fenixa. Specjalizują sie w tematach finansowych. A o upadłości można poczytać tutaj: https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/. To nie są proste sprawy i nie ma jednego, prostego rozwiązania. Niestety tak to już jest. I samemu raczej za dobrze tego nie rozwiążemy. Potrzeba pomocy kogoś z zewnątrz, kto zna sie na procedurach i samym prawie.
juliasokół

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: juliasokół »

Najlepiej będzie jeżeli skontaktujesz się z kancelarią prawną. Nie ma co działać na własną rękę, jeżeli sprawa jest naprawdę poważna. Wydaje mi się, że kancelaria adwokacka lublin Tomasz Nowak specjalizuje się w tego typu sprawach. Nie mam pewności więc trzeba by było zorientować się na własną rękę.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: giny6 »

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie podstawą jest poznanie kwestii prawnych, aby wiedzieć dokładnie co i jak zadziałać. Na pewno dobrze jest podejść do tematu w sposób jak najbardziej otwarty i przygotować się na działania z tym związane. Stąd też porady prawne online to świetne i bardzo trafione rozwiązanie, które w znacznym stopniu pomoże Ci przygotować się do działania.
buśka

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: buśka »

Tak mi się wydaje, że możecie pobrać kursy jak ogłosić upadłość i w ten sposób próbować walczyć o swoją wolność od kredytów. Ja wiem, że nie jest to łatwe, ale wiecie, jak to jest. Kto nie próbuje, ten nie pije szampana. Ja jestem zdania, że powinniście spróbować. W końcu to bardzo niewiele kosztuje.
Mrożek

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: Mrożek »

Kursy i samemu przejść procedurę? Nie bardzo. Upadłość to nie taki prosty temat i bywają zawiłości w naszym prawie, których sami nie rozwikłamy. A samo wypełnienie dokumentu to tylko jeden z etapów tego procesu. Jak już to udać się do specjalisty, prawnika, co zna się na tym. Zobacz tutaj: https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/. Fenix specjalizuje się w sprawch finansowych, więc możesz liczyć na rzetelną usługę.
upadłość

Re: Jak poradzić sobie z zadłużeniem

Post autor: upadłość »

Mrożek pisze: ↑19 sie 2021, 12:58 Kursy i samemu przejść procedurę? Nie bardzo. Upadłość to nie taki prosty temat i bywają zawiłości w naszym prawie, których sami nie rozwikłamy. A samo wypełnienie dokumentu to tylko jeden z etapów tego procesu. Jak już to udać się do specjalisty, prawnika, co zna się na tym. Zobacz tutaj: https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/. Fenix specjalizuje się w sprawch finansowych, więc możesz liczyć na rzetelną usługę.
Zagradzam się, przydałaby się pomoc bardzo dobrego prawnika. W zakresie upadłości konsumenckiej specjalizuje się adwokat Paweł Marchewka, możesz do niego się zgłosić po pomoc. Tu masz stronę jego kancelarii https://www.adwokatmarchewka.pl
ODPOWIEDZ