Kancelaria adwokacka

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
macho
Posty: 71
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:46

Kancelaria adwokacka

Post autor: macho »

Pilnie jest mi potrzebna dobra kancelaria frankowicze (moi bliscy znajomi) potrzebują pomocy z kredytem. Nie są w stanie spłacać kredytu w jego obecnej formie. Niedawno dowiedziałem się, że można negocjować z bankiem warunki umowy. Oczywiście przeważnie odbywa się to na drodze sądowej. Dlatego poszukuję sprawdzonego adwokata.
Awatar użytkownika
igaiga
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2020, 11:55

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: igaiga »

Od lat, niezmiennie korzystam z usług adwokat Lublin

drukarki a3 kolorowe
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Tymon »

Pomoc kancelarii prawnej w wielu sprawach może się przydać. Sam byłem w takiej sytuacji, kiedy chodziło o sprawę dotyczącą alimentów. Adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski stanął na wysokości zadania, pomógł, pokierował, do końca prowadził sprawę.
Awatar użytkownika
julkaa
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:05

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: julkaa »

Jesli jesteście ze wschodniej Polski, pomoże Wam skuteczny adwokat Lublin
Awatar użytkownika
juka
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2020, 13:06

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: juka »

Jakiś czas temu miałam bardzo nieprzyjemną sytuację, mianowicie byłam świadkiem napaści. Musiałam stawić się w sądzie, na szczęście Kancelaria Adwokacka Lublin bardzo mi pomogła.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: wujbrzozowski »

Gdyby ktoś miał problemy w sprawach karnych to polecam tą kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , specjalizują się zarówno w łatwych jak i dużo bardziej skomplikowanych sprawach. Rozboje, napady, udział w zorganizowanej grupie przestępczej to dla nich codzienne wyzwania, pomagają także osobom nieletnim oraz ofiarom przestępstw, działają w Łodzi ale jeśli sprawa tego wymaga zdarza im się pracować w Poznaniu czy Warszawie.
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: wadek »

Z kolei, jeśli jesteś z Krakowa i interesuje ciebie upadłość konsumencka, to może tym się zająć kancelaria https://gaworkancelaria.pl/ile-kosztuje ... umenckiej/
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: endi »

Nie miałem do czynienia z żadną kancelarią, dopóki nie musiałem starać się o odszkodowanie za wypadek jaki miałem w pracy. Cała ta dokumentacja, jak to poskładać, nie miałem do tego siły, a dwa wolałem polegać na kimś z dużym doświadczeniem. Właśnie kancelaria Eventum z Poznania zajęła się wszystkim, bardzo wnikliwie i profesjonalnie. Dla mnie to dużo, że mogłem na kimś takim polegać i odszkodowanie też otrzymałem adekwatne. Nie trzeba się było odwoływać.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: kendi »

Szczerze mówiąc tez nie musiałem nigdy korzystać z pomocy adwokata, ale pewne sprawy się pokomplikowały i chcę zapytać osoby z Katowic o kancelarię adwokacką https://www.piotrbanczyk.pl/ wstępnie zapoznałem się z ofertą i wydaje mi się, że tyle lat doświadczenia to gwarancja jakości. Jak to wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: mczay »

Ja natomiast chciałbym ogłosić upadłość swojej firmy. Czy moglibyście powiedzieć mi, w jaki sposób podejść do tematu? Natknąłem się ostatnio na artykuł: https://bizneo.pl/info,ac108/fuzja-upad ... wadzic,984 który dość dobrze wszystko tłumaczy, ale obawiam się, że sam nie podołam temu zadaniu. Czy powinienem skorzystać z usług profesjonalnej firmy.
baśkaz

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: baśkaz »

Z upadłością niby jest łatwiej, ale warto skorzystać z pomocy doświadczonego w temacie prawnika. Na https://kancelarialexa.pl/ masz namiary na jedną ze skuteczniejszych kancelarii, która zajmie się upadłością, a może znajda inny sposób na oddłużenie?
idźka

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: idźka »

Słyszałam o Lexa w sprawie uniemożliwienia przez nich licytacji domu moich znajomych. Tuz przed licytacja im się udało wstrzymać czynności a teraz są na etapie spłaty wierzycieli w upadłości konsumenckiej. Dosłownie po parę złotych a długi ogromne były. Jeśli wywiążą się ze spłaty resztę sad umorzy
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: frytka »

Wiem że sprawami karnymi i rozwodami zajmuje się też Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie, ja co prawda zwróciłam się do nich podczas rozwodu ale wiem że zajmują się praktycznie każdą dziedziną prawa bo zatrudniają wielu specjalistów
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: faciosetakije »

Mieliście kiedyś sytuację, w której jakaś firma nie wywiązała się z obowiązku zapłacenia za zamówienie w wyznaczonym terminie? Jak postępujecie w takiej sprawie? Niestety wystawiła w mojej firmie podobna sytuacja i powoli już tracę nadzieję, że odzyskam pieniądze. Słyszałam, że jest taka firma jak https://solidnewezwanie.pl/ która w Waszym imieniu wysyła listowne wezwanie do zapłaty, które jest ważnym dowodem na wypadek sprawy w sądzie. Nie trzeba wychodzić z domu, ponieważ wszystko odbywa się przez ich stronę internetową. Tam również dokonamy płatności za taki dokument. Co sądzicie o takich możliwościach rozwiązania tej sprawy?
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: tereska »

macho pisze: ↑28 lip 2020, 5:53 Pilnie jest mi potrzebna dobra kancelaria frankowicze(moi bliscy znajomi) potrzebują pomocy z kredytem. Nie są w stanie spłacać kredytu w jego obecnej formie. Niedawno dowiedziałem się, że można negocjować z bankiem warunki umowy. Oczywiście przeważnie odbywa się to na drodze sądowej. Dlatego poszukuję sprawdzonego adwokata.
Tutaj https://lextio.pl/ masz namiary na kancelarię, która pomoże. W Lextio sprawami frankowymi zajmują się od dawna. Mają wiedzę i doświadczenie. Pomogą na każdym etapie - nie tylko przeanalizują umowę, ale zajmą się też reprezentacją przed sądem. Wiem, że kancelaria bezpłatnie może przeanalizować sprawę. Także warto odezwać się właśnie do nich.
Rudaś

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Rudaś »

Jeśli chodzi o widykację to proponuję wam tą kancelarię adwokacką tu https://sawickiwspolnicy.pl/ Doradzają w procesie skutecznego i szybkiego dochodzenia roszczeń. Reprezentuja klienta w postępowaniach sądowych i administracyjnych. To kancelaria z długoletnim doświadczeniem zatrudniająca najlepszych prawników.
Oleńka25

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Oleńka25 »

Moi znajomi mają frankowy kredyt hipoteczny getin bank i są w trakcie procesu ale więcej niż pewne że wygrają i uda im się w końcu pozbyć tego toksycznego kredytu. Banki dobrze wiedziały co wciskają ludziom i przez lata próbowały się wykręcić od odpowiedzialności. Jak masz taki kredyt to nie wahaj się iść na drogę sądową chyba że chcesz do końca życia tkwić w tym zadłużeniu.
TomaszewskiJańusz

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: TomaszewskiJańusz »

Oleńka25 dokładnie tak. banki doskonale znały sytuację i to, jaką formę miały umowy. Inaczej by nie było wygranych spraw. I nie byłoby tylu bubli w umowach ja jest teraz. My korzystaliśmy z pomocy https://kancelariafenix.pl/uslugi/pomoc-frankowiczom. Inny bank ale sytuacja taka sama. Teraz mogą mówić, że nie trzeba było brać takiego kredytu, ale jak robili oferty to zawsze kredyt frankowy był przedstawiany w superlatywach.
maruś0443

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: maruś0443 »

W takich miejscach pomocy na pewno mogą szukać ge money bank frankowicze i wydaje mi się, że bez żadnego problemu uda się znaleźć sprawdzone rozwiązanie. Bez żadnego problemu każdy znajdzie pomoc, aby rozwiązać kwestie związane z kredytem we frankach, także śmiało korzystajcie.
LudwikP

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: LudwikP »

Wszystko zależy z jakiej dziedziny prawa masz problem i jakiej specjalizacji szukasz prawnika. Jeśli twoje kłopoty dotyczą prawa leśnego lub łowieckiego to akurat z tych dwóch dziedzin najlepsza jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl. Prowadzi ona kancelarię w Szamotułach, która od lat lat współpracuje z jednostkami LP ale także pomaga prywatnym właścicielom lasów w prawidłowym zrządzaniu nimi. Ma doświadczenie, jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem.
Marcin503

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Marcin503 »

Polecam firmę Siiami (https://www.siiami.pl/pl), która mimo specjalizacji w obszarze księgowości, posiada także doświadczonych prawników. W sytuacji problemów z kredytem, oni mogą być doskonałym partnerem do rozważenia. Siiami to firma znana ze skutecznej obsługi klientów, więc warto skonsultować się z nimi w tej kwestii. Powodzenia!
EwaKaczor123

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: EwaKaczor123 »

Rozumiem sytuację. W poszukiwaniu sprawdzonego adwokata do negocjacji z bankiem w sprawie kredytu frankowego polecam skonsultować się z lokalnymi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w tej dziedzinie. Profesjonalny adwokat może pomóc w znalezieniu rozwiązania i negocjacjach z bankiem.
Kacper22

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Kacper22 »

Mam nadzieję, że udało się rozwiązać kwestię związaną z kredytem. Na przyszłość, polecam skorzystanie z usług firm, takich jak HipoInvest, specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Moim zdaniem, posiadają one atrakcyjne oferty zwłaszcza jeśli chodzi o pożyczki hipoteczne. Moje doświadczenia były pozytywne, więc z pewnością warto rozważyć skorzystanie z ich usług!
Polonsky22

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: Polonsky22 »

Jak się na to zapatrujecie?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pawełek

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: pawełek »

Kancelaria adwokacka Siwek w Opocznie może być świetnym wsparciem w rozwiązywaniu spraw prawnych. Zajrzyj na ich stronę https://adwokatsiwek.pl/adwokat-opoczno/ - adwokat Opoczno . Dowiesz się, jak mogą Ci pomóc w tym zakresie. Myślę, ze nie będziesz żałował.
momento

Re: Kancelaria adwokacka

Post autor: momento »

Mam problem z postępowaniem karnym w Niemczech. Znajomy powiedział mi, że tutaj https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ mogę znaleźć odpowiednią kancelarię prawną, która pomoże mi w mojej sprawie karnej w Niemczech. Jeśli chodzi o postępowanie karne w Niemczech, to moim zdaniem warto zwrócić się do doświadczonych profesjonalistów.
ODPOWIEDZ