magazyn na sprzedaż

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

magazyn na sprzedaż

Post autor: pardons »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej o tej sprawie https://www.euromagazyn.pl/tereny-przemyslowe/
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: tenzly »

Można kupić, wynająć, a i także wybudować własny magazyn. Zainteresujcie się tu może i firmą https://www.ekobud.net.pl i ich usługi projektowe. Zaprojektują tu dla was magazyn wraz z wszystkimi instalacjami, wykonują również i projekty innych obiektów.

bottega veneta eau de parfum
Miłosz74

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Miłosz74 »

W każdym magazynie z pewnością przydadzą się drzwi pancerne, które skutecznie zabezpieczą przed włamaniem. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o drzwiach pancernych z tego sklepu https://sejfexpert.pl/pl/c/Drzwi-pancerne/77. Sam mam od nich sejf na laptopa i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Awatar użytkownika
merry
Posty: 134
Rejestracja: 07 paź 2019, 14:27

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: merry »

Ze wszystkim powyżej się zgodzę ale trzeba pamiętać, żeby sprzęt dobierać pod asortyment. Każde regały mają inne przeznaczenie, odpowiednie dobrane ułatwiają pracę i procesy logistyczne. Kiedyś sam myślałem, że dla każdego rodzaju magazynowania wystarczy regał stalowy i widłowy wózek, ale również taśmy trasnportujące od https://www.chiorino.com.pl/
kaśka

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: kaśka »

Powiem tak, że najlepiej jeszcze dodatkowo zainwestować w regały do naszego miejsca pracy :) Ja sama własnie kupiłam sporo rzeczy na http://montip.com.pl mają super ceny i solidne produkty
Miłosz

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Miłosz »

Moim zdaniem nie zawsze stawianie czy kupowanie magazynu się opłaca. Przecież sama powierzchnia nic nam nie da. Trzeba ją odpowiedniego wyposażyć a to nie mały koszt. Do tego konieczni będą pracownicy, którzy będą ten magazyn obsługiwać. To wszystko generuje naprawdę spore koszty. Dlatego moim zdaniem najlepiej będzie zastanowić się nad zleceniem takich działań firmie zewnętrznej. Moim zdaniem to obecnie najlepsze rozwiązanie z możliwych. Tutaj https://packfully.pl/oferta/ znajdziesz wiele wartościowych informacji w tym temacie.
aśka

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: aśka »

Ja po kupieniu magazynu, potrzebowałam jeszcze tasmy transportujące... Znalazłam super taśmy na https://www.chiorino.com.pl/ sa naprawde w dobrej i korzystnej cenie a do tego naprawdę wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Awatar użytkownika
wadek
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2019, 20:58

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: wadek »

[quote=merry post_id=21216 time=1609607690 user_id=529]
Ze wszystkim powyżej się zgodzę ale trzeba pamiętać, żeby sprzęt dobierać pod asortyment. Każde regały mają inne przeznaczenie, odpowiednie dobrane ułatwiają pracę i procesy logistyczne. Kiedyś sam myślałem, że dla każdego rodzaju magazynowania wystarczy regał stalowy i widłowy wózek, ale również taśmy trasnportujące

Możesz skorzystać z ofert firm, które oferują systemy magazynowe dla magazynu np. https://dlamagazynu.pl jeśli masz problem z doborem takiego wyposażenia.
Juluś66

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Juluś66 »

Szukam firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie w temacie transport zewnętrzny. Czy możecie polecić takie firmy? Jak na razie znalazłam firmę Entra Group. Czy ktoś zna tą firmę? Więcej informacji o firmie na stronie https://entra-group.eu/definicja/transport-zewnetrzny/
Kubuś

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Kubuś »

W każdym magazynie sprwdzą się regały. Zobaczcie tu https://www.e-regaly.pl/ Macie tu dwa rodzaje regałów skręcane lub wciskane z płytą MDF, metalową. Są to regały wytrzymałe na duże obciążenia. Proste w montażu, pomogą utrzymać ład w magazynie, a towary będą bezpieczznie składowane.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 133
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Tapiekna »

Jak firma się rozrasta to wypadałoby się zainteresować magazynem. Ja to mam w planach właśnie postawienie drugiego, teraz już więcej wiem i też będzie zdecydowanie łatwiej o taką inwestycje. Mam również sprawdzonego dostawcę wózków widłowych, te są niezbędnym zakupem do każdego magazynu oczywiście. Zobaczcie sobie tak ofertę od firmy Gizo. Na pewno będziecie zadowoleni, u nas w firmie działają idealnie.
Pomarańczowa

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Pomarańczowa »

Decydując się na kupno magazynu należałoby też go odpowiednio wyposażyć. Dzięki temu praca stanie się znacznie bardziej wydajna i będzie panował większy porządek. Wiele niezbędnych rzeczy można znaleźć w sklepie https://skladuj24.pl/, który zdecydowanie każdemu polecam!
ODPOWIEDZ