majówka w gdańsku

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
niegdańszczanka

majówka w gdańsku

Post autor: niegdańszczanka »

jak myślicie kiedy bezie można spokojnie pojechać na urlop? myślicie że na majówkę będzie już w miarę okej?? marzy mi sie wyjazd do gdańska i solidne zwiedzanie. bo aż wstyd, ale nigdy nie byłam w gdańsku :( najchętniej umówiłabym się na zwiedzanie z przewodnikiem ale nie wiem nawet czy takie firmy w ogóle teraz działają... macie jakieś informacje na ten temat? ja nawet już nie wiem czego się spodziewać....

wiatrówka na naboje hukowe
kiłka

Re: majówka w gdańsku

Post autor: kiłka »

Ja na kazdą majówkę oprócz grilla zabieram ze sobą wędki i ksiązkę, grill potem sjesta nad wodą to coś co lubię, a gdy ryby nie biorą ja zabieram sie za ksiażkę. W tym roku pewnie zamówie sobie tę https://www.taniaksiazka.pl/niezwykle-p ... 79547.html Ponieważ bardzo lubie tematykę samodoskonalenia się.
grzeniuś

Re: majówka w gdańsku

Post autor: grzeniuś »

Już teraz możecie pomyśleć o planach na przyszłą majówkę :D dobrym pomysłem, jest wybranie się tam gdzie można faktycznie wypocząć :) ja na przykład znalazłem takie domki https://dreamwoodhouse.com/ :D bardzo mi się podobają, a Wy co o takich domkach modułowych sądzicie?
ODPOWIEDZ