Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
triko7
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:55

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: triko7 »

Zauważyłam ostatnio, że coraz więcej osób przeprowadza się do podwarszawskich miejscowości. Też zaczynam się zastanawiać nad taki rozwiązaniem. Co sądzicie o np. takich segmentach a2deweloper.pl/mieszkania-na-sprzedaz-warszawa/ursus-ursynow/?
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: Tymon »

Sam wybór i kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja. Do tego kosztowna, tym bardziej trzeba wszystko dobrze przemyśleć. A jak już się mieszka to to, kto zarządza naszym osiedlem czy wspólnotą ma znaczenie. U mnie pierwszy zarządca a mieszkam w Warszawie, średnio się sprawdził. Po nim do teraz i oby się nie zmienił jest Per modum. Zero problemów, profesjonalne podejście, ze swoich obowiązków wywiązuje się jak najbardziej.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: mczay »

Jest wiele miejsc, gdzie możesz znaleźć mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż i wynajem nieruchomości w Warszawie, ale największy wybór znajdziesz na stronie: https://loco-estate.com/nasze-uslugi/wy ... uchomosci/. Na tej stronie są oferty nieruchomości na sprzedaż i wynajem z różnych lokalizacji. Polecam
Awatar użytkownika
leer2
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:32

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: leer2 »

Obecnie, inwestycja w nieruchomości to jedna z lepszych inwestycji. Ceny rok do roku idą dynamicznie do góry. Kupując mieszkania od dewelopera, musicie uważać na kruczki zawarte w umowie. Ważne jest również zapoznanie się prospektem informacyjnym, o którym przeczytać możecie tutaj https://www.umowadeweloperska.pl/co-to- ... ormacyjny/
Awatar użytkownika
frytka
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2019, 12:01

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: frytka »

Zgadzam się a wracają do mieszkań w Warszawie to owszem bardzo dużo ich powstaje, Atal buduje tu też kilka osiedli i można od tego dewelopera kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: taper »

To prawda, mieszkania w Warszawie i pod Warszawą cieszą się dużym zainteresowaniem. Oczywiście znaczenie ma też metraż, cena, stan nieruchomości. Gdy zależy na szybkiej sprzedaży to wiem, że warto zobaczyć co to jest skup nieruchomości Skierniewice. Sprzedając tak mieszkanie możemy liczyć na uczciwą cenę i sprawne załatwienie formalności aż po wypłatę należności.
Bożydar

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: Bożydar »

Oczywiście samo sprzedaż mieszkania jest niezwykle ważną sprawą i ja jestem zdania, że warto na pewno sprawdzić inne możliwości jego zbytu. Ja skontaktowałem się z firmą https://skupujemym.pl/ która jak się okazało bez najmniejszego problemu skupi moje mieszkanie. Jest to fajna opcja w momencie gdy nie mamy czasu czekać na ewentualnych oferentów.
miraż

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: miraż »

Zastanówcie się czy mieszkanie to dobra inwestycja.. Też miałem kupować mieszkanie w Warszawie, ale na szczęście żona szybko powiedziała, że nie chce mieszkania.. Takim to sposobem prawie wybraliśmy projekt domu, który jest naszym wspólnym marzeniem. Sami zobaczcie https://www.mgprojekt.com.pl/oszust :)
Miś

Re: Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Post autor: Miś »

Mieszkanie w Warszawie w atrakcyjnej okolicy sporo kosztuje ale mi się udało znaleźć osiedle Poematu gdzie są w miarę niedrogie mieszkania a toczenie osiedla jest po prostu bajeczne. Jest sporo lasów, zieleni, cisza i spokój. A jeśli chodzi o dojazdy to w pobliżu jest SKM a także południowa obwodnica
ODPOWIEDZ