Opony - kurier

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Opony - kurier

Post autor: migdał »

Myślicie czy kurier przetransportuje opony? Muszę je przesłać, a nie wiem czy to nie za duży gabaryt

lycamobile internet android
Awatar użytkownika
Madoka-chan
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:59

Re: Opony - kurier

Post autor: Madoka-chan »

Jakby się na tym zastanowić to nie ma tu prostej odpowiedzi. Trzeba to dobrze przemyśleć
Kiedy człowiek boi się coś zrobić, wtedy wie, że żyje. Ale kiedy człowiek nie robi czegoś tylko dlatego, że się boi, to wtedy jest martwy.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Opony - kurier

Post autor: gross »

Oczywiście że kurier zabierze opony, z tym że należy znaleźć takiego który oferuje taką możliwość. I dowiedz się też jak wysłać opony kurierem , należy je odpowiednio przygotować do transportu
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Opony - kurier

Post autor: momus »

Jasne, że tak. Ja też zamawiałem opony przez internet i nie miałem z tym żadnego problemu. A tak z ciekawości, to na jakie opony postawiliście? Bo ja wybrałem model BluEarth-4S AW21 z Yokohama do swojego samochodu i nie żałuję :) Wielosezonowe, duży bieżnik - czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
jancios
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2019, 13:45

Re: Opony - kurier

Post autor: jancios »

Ja mam też opony z Yokohamy tylko model Geolandar G015. Auto dużo większe, napęd 4/4 więc i opony muszę być dobre w teren. Zgodzę się z tym że mają dobry bieżnik, ale jest jeszcze jedna kwestia. Mieszanka z jakiej są wykonane jest z domieszką olejku pomarańczowego. Na początku wydawało mi się to dobrym chwytem marketingowym, ale w zimie przy bardzo niskich temperaturach opona nie "twardniała" i była dalej b. dobra przyczepność, więc coś w tym musi być.
ODPOWIEDZ