Pomorskie -informacje i wydarzenia

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Pomorskie -informacje i wydarzenia

Post autor: giny6 »

Poszukujesz miejsca, w którym zebrane będą wszystkie wydarzenia pomorskie? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na https://nowepomorze.pl/pomorze-home-pag ... mosci.html gdzie redaktorzy z regionu, zbierają dla Ciebie najważniejsze sytuacje, jakie się w nim wydarzyły. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z obecną sytuacją i będziesz odpowiednio na nią przygotowany.
Awatar użytkownika
Pawel789
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:59

Re: Pomorskie -informacje i wydarzenia

Post autor: Pawel789 »

Zauważyłem, że na wielu stronach z wiadomościami wszystkie wiadomości są prawie takie same. Niedawno znalazłem kolejną stronę z wiadomościami, to https://zycie.news/category/najwazniejsze, na której znajdują się najważniejsze i najgorętsze wiadomości o naszym kraju.
goń

Re: Pomorskie -informacje i wydarzenia

Post autor: goń »

A widzieliście te wiadomości o sztormie na Bałtyku? Ja nie jestem znad morza, ale czytałem o tym na stronie Radio Ciechocinek: https://ciechocinek.biz/pl/11_wiadomosc ... lejny.html . To stamtąd zwykle dowiaduję się co dzieje się na świecie, mają zawsze rzetelnie przygotowane informacje. Same radio też polecam, słucham go sobie w pracy i zawsze umila mi czas.
ODPOWIEDZ