Potrzebny psycholog

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
madzik956

Potrzebny psycholog

Post autor: madzik956 »

Hej! Gdzie warto udac sie do psychologa we Wrocławiu? Pilnie poszukuje psychologa dla taty, który jest po ciężkiej chorobie i widzę, że dopadła go depresja. Próbowaliśmy z nim rozmawiać, ale widzę, że się w sobie zamknął i nie chce ani rozmawiać, ani walczyc o powrót do sprawności. Będę wdzięczna za pomoc!
renia

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: renia »

madzik956 pisze: ↑26 paź 2021, 22:01 Hej! Gdzie warto udac sie do psychologa we Wrocławiu? Pilnie poszukuje psychologa dla taty, który jest po ciężkiej chorobie i widzę, że dopadła go depresja. Próbowaliśmy z nim rozmawiać, ale widzę, że się w sobie zamknął i nie chce ani rozmawiać, ani walczyc o powrót do sprawności. Będę wdzięczna za pomoc!
Bardzo współczuję i cieszę się, ze walczycie o zdrowie taty. Jeśli chodzi o psychologa to polecam Centrum Terapii Promitis. Sama uczęszczam tam na terapię i jestem bardzo zadowolona. Mam świetną Panią psycholog, która dobrze wie jak do mnie dotrzeć.
ilonka

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: ilonka »

Bardzo dobrze, że szukasz pomocy dla taty. Ja bym sugerowała nawet psychiatrę z Centrum Terapii Promitis. Ciężka choroba może naprawdę człowieka dobić i sprawić, ze straci chęci do życia. Ja korzystam z pomocy psychiatry w Promitis i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Pracują tam świetnie specjaliści.
żabka

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: żabka »

Szczerze polecam psychologa z http://www.centrum-terapii.pl/ Jestem pewna, że pomoże twojemu tacie. Bardzo dobrze, że szukacie pomocy. Na pewno choroba mocno wpłynęła na psychikę twojego taty i nie ma on siły już sam walczyc. Pomoc profesjonalisty z pewnością mu sie przyda.
madzik956

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: madzik956 »

żabka pisze: ↑28 paź 2021, 16:25 Szczerze polecam psychologa z http://www.centrum-terapii.pl/ Jestem pewna, że pomoże twojemu tacie. Bardzo dobrze, że szukacie pomocy. Na pewno choroba mocno wpłynęła na psychikę twojego taty i nie ma on siły już sam walczyc. Pomoc profesjonalisty z pewnością mu sie przyda.
Dziękuję wszystkim za pomoc. Umówiłam tatę na terapię do Promitis. Jestem pełna nadziei, że powoli zaczniemy cała rodziną wychodzić na prostą.
sammy

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: sammy »

Sam cierpię na depresję i wiem, jak ciężko musi być twojemu tacie. Ja chodzę na terapię (nie mam farmakoterapii) do Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum https://www.fundacjameritum.com/oferta w Sosnowcu. Zajęcia z psychologiem bardzo mi pomogły, otworzyłem się i przepracowuję swoje problemy, z którymi wcześniej nie dawałem sobie rady. Coraz częściej widzę, że przyszłość nie musi być wcale zła. Psycholog jest fantastyczny, ma odpowiednie podejście do pacjenta, zna się na tym, co robi, polecam.
diablicaa

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: diablicaa »

Mamy na co dzień wiele problemów, które nas mogą naprowadzić na pomoc takiego specjalisty, ale na pewno to, , , jak wygląda nasz problem z układem limbicznym może mieć wzięcie. Dlatego ja uważam, że na przykład skala depresji Becka powinna być nam znana. Jest to dla nas wyznacznik do leczenia tejże przypadłości.
zośka

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: zośka »

Ogólnie ja myślę o tym by wybrać https://justynasabala.pl/ . Widziałam, że opinie posiada bardzo dobre i przede wszystkim dzięki terapii tutaj można faktycznie stanąć na nogi
gosiaczek00

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: gosiaczek00 »

świetnym rozwiązaniem jest poradnia psychologiczna online, nie trzeba nigdzie jeździć, można połączyć się z dowolnego miejsca. Na stronie dostępnych jest kilku psychoterapeutów, specjalizujących się w różnych tematach
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: momus »

Z jakim konkretnie problemem się borykacie? Jeżeli jest to Asparger u dziecka, to terapia w takim miejscu jak http://www.centrum-terapii.pl/asperger-warszawa/ będzie naprawde bardzo skuteczna. Czytałem wiele pochlebnych opinii na temat tego miejsca.
donna

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: donna »

Jak Waszym zdaniem powinna się ogólnie kształtować terapia behawioralna u dzieci warszawa ? Można to jakoś rozwiązać? Dodam, że to dla mnie jest kompletna nowość, stąd po prostu rozważam takie środki bezpieczeństwa. Każdy z nas celuje w co innego, jak wiadomo.
Maciekd

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: Maciekd »

Ja mogę polecić terapię, która sprawdziła się u mnie - ekoterapię. Jeśli nie wiesz o co chodzi w tym temacie, to polecam sprawdzić informacje na portalu https://naturallybalanced.org/ dzięki któremu dowiedziałem się o ekoterapii. Solidna dawka bardzo wartościowej wiedzy, sprawdzajcie.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 52
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:22

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: paniola »

Jeśli szukacie dobrego wsparcia psychologicznego to myślę ,że ten adres jest dla was - centrum psychologiczne Warszawa.Chcesz poprawić sytuację między swoim partnerem / partnerką a może zadbać o lepsze relacje rodzinne? Tam także mozliwa jest pomoc dla naszych dzieci, one też często wymagają uwagi psychologa.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: taper »

Moja znajoma też prawdopodobnie cierpi na depresję. Sama nawet zdaje sobie z tego sprawę, że coś jest nie tak ale niestety nie chce brać leków. Mówi, że źle się po nich czuje i w ogóle nie może pracować i funkcjonować. Czytam dlatego o różnych innych metodach leczenia i zaciekawiła mnie terapia opisana na https://sensusmed.pl/oferta/psychoterap ... -lekowych/ . Nie daje ona skutków ubocznych, a dla lepszych efektów najlepiej połączyć taką terapię z psychoterapią u specjalisty.
Gość

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: Gość »

Jeśli poszukujesz kontaktu do psychologa we Wrocławiu to polecam wejść na stronę https://psychologuj.pl/specjalisci/ i zapoznać się z ofertą usług psychologicznych tam zamieszczoną. Większość psychologów obecnie oprócz standardowej, stacjonarnej konsultacji psychologicznej oferuje również konsultacje psychologiczne w trybie online.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Potrzebny psycholog

Post autor: nika »

Najlepiej porozmawiać z psychologiem - a teraz specjaliści działają także online. Jeśli mogę coś poradzić to polecam ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja. Oni zaoferują między innymi takie rozwiązanie jak konsultacje psychologiczne Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/konsultacje-psychologiczne/ .
ODPOWIEDZ