Prawo pracy prawnik Łódź

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
żandarm

Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: żandarm »

Cześć,
Mam problemy w pracy i potrzebuję porady prawnej. Mieszkam w Łodzi więc fajnie jakby prawnik/radca miał tam swoją kancelarię moglibyśmy się spotkać i przestawię swoją sytuację na spokojnie. Nie znam nikogo w tym zakresie i wierzę, że mi pomożecie. Znacie kogoś godnego polecenia i zaufanego?

militaria z drugiej wojny światowej
miśka1988

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: miśka1988 »

Miałam rok temu problemy w pracy. Szef mimo, że wziął postojowe na nas próbował nas zwolnić przed czasem. Skontakowałam się z kancelarią Baraniak. Prawnik od prawa pracy zajął się naszą sprawą i pomógł nam. Pracodawca chciał skorzystać z naszej niewiedzy jednak my się nie daliśmy. Udało się sprawę rozegrać na naszą korzyść. Polecam Ci tą kancelarię.
Barciś

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: Barciś »

Jeśli problem jest trudny i wstydliwy to może lepiej byłoby pogadać z prawnikiem online? Jest taka możliwość, są prawnicy którzy pomagają zdalnie https://e-uslugiprawne.pl/. I cena jest nie wysoko a porada nawet tego samego dnia jeśli Ci będzie pasować. Każdą sprawę da się rozwiązać przy pomocy prawnika
Uleńka44

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: Uleńka44 »

Co prawda, nie Łódź, a Poznań, ale sprawdź stronę tej kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, sama również korzystałam kilkukrotnie z ich pomocy. Na ich stronie można znaleźć wiele ciekawych artykułów związanych m. in. z prawem pracy.
Bożena

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: Bożena »

W niektórych przypadkach i zawodach potrzebna będzie specjalistyczna pomoc, jak np. kancelaria prawa medycznego. Zajmują się oni sprawami związanymi z lekarzami i ośrodkami zdrowia, szpitalami itd. Dzięki temu lekarze mogą skorzystać z pomocy prawnika w przypadku niesłusznych oskarżeń itd.
oliwia_miś

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: oliwia_miś »

Kancelaria adwokacka lublin Tomasza Nowak pomoże Wam w każdej sprawie. Na stronie internetowej możecie poczytać nieco o usługach oferowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Ja mam z nimi bardzo miłe wspomnienia ze względu na sprawę w sądzie, którą udało się wygrać.
Banaś

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: Banaś »

Szukając dobrego adwokat nie warto ograniczać sie tylko do swojego miasta. Teraz dużo adwokatów przyjmuje sprawy niezależnie od lokalizacji, bo dziś to nie problem. Od prawa pracy polecam kancelarię mecenasa Pawła Odoleckiego http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Z pomocy jego kancelarii mogą skorzystać zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Zajmuje się on takimi sprawami jak: sprawy o uznanie rozwiązania umowy o pracę za bezskuteczne, przywrócenie do pracy, odszkodowanie, ustalenie istnienia stosunku pracy, o zapłatę wynagrodzenia i innych świadczeń pracowniczych (odprawy, premie, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych), mobbing i dyskryminację, wydanie i sprostowanie świadectwa pracy, ustalenie wypadku przy pracy, sprawy dotyczące rent, emerytur.

sadzenie dymki w domu
paulinalipśka

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: paulinalipśka »

Jestem zdania, że skuteczny adwokat lublin to osoba w pełni kompetentna, oczytana oraz posiadająca silny charakter. W końcu jeżeli powierzamy drugiej osobie swoje prywatne i poważne problemy to warto, aby mieć do niej pełne zaufanie. Przyznaje, że dla mnie najlepszy wpływ wywarła adwokat lublin Karolina Prożogo. Polecam!
baśka

Re: Prawo pracy prawnik Łódź

Post autor: baśka »

Według mnie najlepszą opcją dla ciebie będzie skuteczna kancelaria prawna jaką jest https://ekancelaria.tv/ . Pracują tutaj sami doświadczeni prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu uzyskasz naprawdę dobra i skuteczną poradę w bardzo korzystnej cenie

rybitwa ostrów
ODPOWIEDZ